iPhone Ne Şekilde Şarj Edilmeli?

Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Ben her zaman iPhone'umu rastgele şarj eden birisiyim. Babam bana şarjı %10'un altına inince şarj edip %100 olmadan çıkarmamam gerektiğini, eğer böyle yapmazsam pil ömrünün kısalacağını söylüyor. Sizce doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Onların hepsi şehir efsanesi. İatediğin zaman şarja takabilirsin ve istediğin kadar şarjda bırakabilirsin, hiçbir şey olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nerden uyduruyorsunuz böyle şeyleri?
Uydurduğumu kim söyledi sana? Ben tüm serileri kullanmış biri olarak söylemiyorum bunu. Sadece tecrübe olarak söylüyorum, sende böyle yapmazsın daha fazla gider beni ilgilendirmez, benim yorumumda seni ilgilendirmez. Ben fazla kullanmadığım için %50'den sonra şarja takardım böylelikle daha uzun yıllar batarya değişimi yapmadığım çoğu telefonumda bu kadar basit, herşeye muhalefet.

Uydurduğumu kim söyledi sana? Ben tüm serileri kullanmış biri olarak söylemiyorum bunu. Sadece tecrübe olarak söylüyorum, sende böyle yapmazsın daha fazla gider beni ilgilendirmez, benim yorumumda seni ilgilendirmez. Ben fazla kullanmadığım için %50'den sonra şarja takardım böylelikle daha uzun yıllar batarya değişimi yapmadığım çoğu telefonumda bu kadar basit, herşeye muhalefet.
Uydurmuşsun işte kaynağın nedir? Ben sana üreticinin resmi yazısını gösterdim. Sen kendi zırvalığını anlatıyorsun.

Herhangi batarya üreticisi senin dediğin şeyi savunmuş mu, senden başka bunu dillendiren var mı? Bataryan ne kadar dayanacaksa o kadar dayanmış. Tek kazancın ürettiğin paranoyaklık olup telefonun bataryasını değerlendirmemişsin. Dünyamızın senin gibi neşe kaynaklarına ihtiyacı var. Akılsızlık böyle bir şey herhalde zararı yalnız kendine.

Benim yorumum seni ilgilendirmez ne demek? O zaman ne hadle benim yorumumla sen ilgileniyorsun?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı