iPhone Ne Şekilde Şarj Edilmeli?

Uydurmuşsun işte kaynağın nedir? Ben sana üreticinin resmi yazısını gösterdim. Sen kendi zırvalığını anlatıyorsun.

Herhangi batarya üreticisi senin dediğin şeyi savunmuş mu, senden başka bunu dillendiren var mı? Bataryan ne kadar dayanacaksa o kadar dayanmış. Tek kazancın ürettiğin paranoyaklık olup telefonun bataryasını değerlendirmemişsin. Dünyamızın senin gibi neşe kaynaklarına ihtiyacı var. Akılsızlık böyle bir şey herhalde zararı yalnız kendine.

Benim yorumum seni ilgilendirmez ne demek? O zaman ne hadle benim yorumumla sen ilgileniyorsun?

bir şey söylerken yazarken illa delil belge göstermek veya üreticinin savunmasını dillendirmek durumunda değiliz, öyle olsaydı bu forum açık olmazdı. Kendi saçmalığımmış, sanane yahu kendi saçmalığım ise? Yok madem banane ise sanane, bu ne yahu. Bitti gitti, görüşümü yazdım konuyu açan arkadaşa yardımcı olması için,sanki reklam panosu yaptırdık siteye ''arkadaşlar %50 den sonra mutlaka şarja takmalısınız yoksa olmaz dayanamaz telefon'' tarzında, her forumda karşılaşabilecek cevaplar. Tamam arkadaşım tamam, eminim çoğu şeyin kaynağı ile nereden geldiği ile ilgilenmeyenlerden. Anlıyorum seni.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı