iPhone orijinal olmayan batarya ile değiştirilir mi?

layisxq

Decapat
iPhone 6 Plus aldım 1 hafta önce ve şarj sağlığı %74 oldu sizce bataryayı mı değiştirmeliyim, yoksa telefonu mu iade etmeliyim? Bataryayı orijinal olmayanıyla değiştirsem ne kadar gider? ( Az önce şarjım %50'lerdeyken telefon kendi kendine kapandı ve şarjı bitti )

Son düzenleme:
iPhone 6 Plus aldım 1 hafta önce ve şarj sağlığı %74 oldu sizce bataryayı mı değiştirmeliyim, yoksa telefonu mu iade etmeliyim? Bataryayı orijinal olmayanıyla değiştirsem ne kadar gider?
Hocam aman aman. Samsung S6 telefon vardı çin orjinali ile değiştirdik batarya elimde patladı. Telefonu iade edin. Güvenmiyorsanız sakın ama sakın hocam.

Nereden aldın telefonu?

Ben olsam bataryasını değiştirirdim. 6S cihazımın bataryasını deji marka batarya ile değiştirdim çok memnunum.

Bu forumda Deji batarya öneriyorlar bir bakabilirsin.
Onu yapan çok yer yokmuş.
Nereden aldın telefonu?

Ben olsam bataryasını değiştirirdim. 6S cihazımın bataryasını Deji marka batarya ile değiştirdim çok memnunum.

Eminönün de bir telefoncudan aldım, o zaman değiştireyim.
Nereden aldın telefonu?

Ben olsam bataryasını değiştirirdim. 6S cihazımın bataryasını deji marka batarya ile değiştirdim çok memnunum.
Siz nerede değiştirdiniz ve ne kadara?

Zaten her gün %1 sağlığı düşüyordu diye hatırlıyorum, bence ya risk alma ya da çok iyi bir yerde yaptır. Sağlığından olmaya değmez.

Geri
Yukarı