iPhone Peşin Taksitli Nasıl Alınır?

Magadi

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sigortacı
Kredi kartı kullanmadığım için peşin fiyatına taksitli iPhone nereden alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahibindenden pek de yasal olmayan yöntemlerle yapabilirsin. Bulunduğun şehirlerdeki ilanlara bak. Bazı bayiler telefon değil de başka birşey alır gibi gösterip aynı fiyattan taksitlendirme yapabiliyorlar.

Normal kredi kartı ile taksitli alamazsın business kredi kartıyla oda anlaşmalı ise aldığın yer satın alabilirsin. Vatan-MediaMarkt tan sözleşmeli faizsiz hemen telefonunla tüketici kredisi kullanarak 9 ay taksitli satın alabilirsin, sitelerindeki yönergeyi izleyerek kredi çıkıyormu 2 dk da öğrenirsin. Evkur da bildiğim kadarıyla İphone yok.

Sahibindenden pek de yasal olmayan yöntemlerle yapabilirsin. Bulunduğun şehirlerdeki ilanlara bak. Bazı bayiler telefon değil de başka birşey alır gibi gösterip aynı fiyattan taksitlendirme yapabiliyorlar.

Bu dediğin kredi kartında yapılıyor. Arkadaş kredi kartı kullanmıyorum demiş. Doğrusu kullansa da kredi kartına taksitle alamaz zaten. O kısmı atlamış sanırım.

Teknosadan alabilirsin bireysel kredi gibi yapılıyor ay ay yatırıyosun.

Bunun için bireysel kredi kullanabilecek durumda olması gerekiyor. Gelir, iş vs. gibi kriterler. Bankadan normal bir kredi kullanır gibi kriterleri karşılıyor olması bekleniyor.

Kredi kartı kullanmadığım için nakit olarak taksitli iPhone nereden alabilirim?

İşin özeti böyle bir şey pek mümkün değil. Kredi kartlarına bile cep telefonu için taksitlendirme kaldırılmışken senetle taksitli telefon almak pek gerçekçi değil. Sadece evkur var. O da satışını yapar mı bilmiyorum. Ama yukarıda arkadaşın dediği gibi 3 liralık telefon sana 5 liraya gelir.

Bu dediğin kredi kartında yapılıyor. Arkadaş kredi kartı kullanmıyorum demiş. Doğrusu kullansa da kredi kartına taksitle alamaz zaten. O kısmı atlamış sanırım.

Bunun için bireysel kredi kullanabilecek durumda olması gerekiyor. Gelir, iş vs. gibi kriterler. Bankadan normal bir kredi kullanır gibi kriterleri karşılıyor olması bekleniyor.

İşin özeti böyle bir şey pek mümkün değil. Kredi kartlarına bile cep telefonu için taksitlendirme kaldırılmışken senetle taksitli telefon almak pek gerçekçi değil. Sadece evkur var. O da satışını yapar mı bilmiyorum. Ama yukarıda arkadaşın dediği gibi 3 liralık telefon sana 5 liraya gelir.
Ben zaten çalışıyorum. Sadece gidip peşin olarak ödemek istemiyorum benimde giderlerim var çünkü.

Birçok teknoloji mağazası bankalarla anlaşmalı olarak kredi veriyor. Ancak faiz özellikle bu aralar çok yüksek. Vatan'da zaman zaman peşin fiyatına 12 taksitle veriliyor cihazlar. O şekilde denk getirmeye çalışın. Yoksa çok fark ödersiniz.

Ben zaten çalışıyorum. Sadece gidip peşin olarak ödemek istemiyorum benimde giderlerim var çünkü.

Yanlış anlamayın. Çalışmıyorsunuz işiniz gücünüz yok vs. gibi bir şey demek istemedim. Belgeleyeceğiniz bir geliriniz var ise ve kredi kullanabilir durumda iseniz istediğinizi yapmanın tek mantıklı yolu alışveriş kredisi gibi görünüyor. 0 faiz kampanyaları ya da indirimleri kovalayarak arada oluşacak faiz farkını da egale edebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı