iPhone Peşin Taksitli Nasıl Alınır?

Yanlış anlamayın. Çalışmıyorsunuz işiniz gücünüz yok vs. gibi bir şey demek istemedim. Belgeleyeceğiniz bir geliriniz var ise ve kredi kullanabilir durumda iseniz istediğinizi yapmanın tek mantıklı yolu alışveriş kredisi gibi görünüyor. 0 faiz kampanyaları ya da indirimleri kovalayarak arada oluşacak faiz farkını da egale edebilirsiniz.
Şuan Vatanda kampanya var bi deneyeceğim. Teşekkür ederim mesajlarınız için.

Kredi notunuz çok düşük değilse, mağazadan kredi çekerek alabilirsiniz. Genelde 6-10 taksit arası ödeme seçeneği sunuyorlar ve faiz almıyorlar. Faizsiz taksit yaptıkları ürünleri ara sıra değiştirebiliyorlar. Mağazaya gidip, durumu anlatmanız iyi olur. Size o an ne yapılabileceğini söylerler.

Yanlış anlamayın. Çalışmıyorsunuz işiniz gücünüz yok vs. gibi bir şey demek istemedim. Belgeleyeceğiniz bir geliriniz var ise ve kredi kullanabilir durumda iseniz istediğinizi yapmanın tek mantıklı yolu alışveriş kredisi gibi görünüyor. 0 faiz kampanyaları ya da indirimleri kovalayarak arada oluşacak faiz farkını da egale edebilirsiniz.
Şimdi denedim kredim olumsuz sonuçlandı.

Vatan, teknosa, hepsiburada.com gibi firmalar kredi kartsız taksitlendirme yapıyorlar kredi işlemleri ile. Peşin fiyatına taksit yapılabiliyor araştırmanız gerekmekte biraz.

Teknosa fazla faiz alıyor, ING Bank ile anlaşmalı. Vatan iPhone 8'e 0 faiz yapıyor hem de 12 ay. 7'ye ise 6 ay ek 165 TL alıyor. Bana baya uygun geldi. Vatan'dan 2 tane aldım bende Fibabanka ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknosa fazla faiz alıyor İng bank ile anlaşmalı vatan iPhone 8 e 0 faiz yapıyor hemde 12 ay 7 ye ise 6 ay ek 165 tl alıyor bana baya uygun geldi vatan dan 2 tane aldım bende Fibabanka ile
Malesef bana kredi çıkmadığı için alamıyorum. Evkurdan da almak istemiyorum orada sadece android olan telefonlar var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı