iPhone pil ömrü çok hızlı düşüyor

Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. iPhone 14 Pro kullanıyorum. Pil ömrü %95 idi, 2 hafta önce. Şu an %93 oldu. Ve ben oyun oynayan birisi değilim. Hiç oynamıyorum, sizce de bu kronik bir sorun mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kronik değil hocam. Ancak %20-80 arasında kullanmanızı tavsiye ediyorum ve şu anki sürümden memnunsanız yazılım güncellemesi yapmayınız.
Hocam apple ile de görüştüm. Iphone 12 sisteminden önce ki bütün bataryalar ile %20 %80 arası öneriliyordu. Ancak global şikayetinden kaynaklı pil markası değiştirildi. Ve yeni teknolojiye geçildiği için artık %20 %80'in önemi kalmadı. Sadece yazılım optimizasyonu bekleyin,içinde ki uygulamalar tam optimize olmadıysa pil ömrünü götürür. Umudumuz IOS 18 olarak düşünüyorum dedi Apple çalışanı.

Hocam apple ile de görüştüm. Iphone 12 sisteminden önce ki bütün bataryalar ile %20 %80 arası öneriliyordu. Ancak global şikayetinden kaynaklı pil markası değiştirildi. Ve yeni teknolojiye geçildiği için artık %20 %80'in önemi kalmadı. Sadece yazılım optimizasyonu bekleyin,içinde ki uygulamalar tam optimize olmadıysa pil ömrünü götürür. Umudumuz IOS 18 olarak düşünüyorum dedi Apple çalışanı.
Önemi kalmadı mı önemi kalmadıysa neden bu özelliği getirdiler ve neden bu şekilde kullanan arkadaşların pili %100 kalıyor? Yeni teknoloji dediğin şey senin pil kalitesini iki katına çıkardılar artık 500 döngü değil 1000 döngü %80 pil teknolojisi aynı pil teknolojisi.

Önemi kalmadı mı önemi kalmadıysa neden bu özelliği getirdiler ve neden bu şekilde kullanan arkadaşların pili %100 kalıyor? Yeni teknoloji dediğin şey senin pil kalitesini iki katına çıkardılar artık 500 döngü değil 1000 döngü %80 pil teknolojisi aynı pil teknolojisi.
Hala 500 Apple’ı arayabilirsin. Ve bilgilendirme alabilirsin

Hala 500 Apple’ı arayabilirsin. Ve bilgilendirme alabilirsin
Apple, iPhone 15 modellerinin önceki modellere kıyasla iki kat daha fazla şarj döngüsüne sahip olduğunu açıkladı. Apple'ın amiral gemisi 1000 döngüden sonra pil kapasitesinin yüzde 80'ini koruyabiliyor.

Apple kendi bu dokümanı paylaştı.

Apple, iPhone 15 modellerinin önceki modellere kıyasla iki kat daha fazla şarj döngüsüne sahip olduğunu açıkladı. Apple'ın amiral gemisi 1000 döngüden sonra pil kapasitesinin yüzde 80'ini koruyabiliyor.

Apple kendi bu dokümanı paylaştı.
15 serisinden bahsetmiyorum hocam. 14 pro benim telefon,12'den sonra 14 serisine kadar diyorum.

Çok garip. Bu kadar düşüş normal değil garantide kabul etmez. Benim cihazım nisanda alındı hiç boş durmuyor güncellemeye bile fırsat bulamıyorum ancak hala %100. batarya konusu şans işi IPhone'da ama sizinki gerçekten garip.

Yeni konular

Geri
Yukarı