iPhone SE 1 1.5 ayda %2 pil sağlığı düşmesi

Slayer.14

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonum iPhone SE 1 Aralık 2021 tarihinde aldım sıfır olarak bugün sabah meraktan bakmıştım %100'dü deminde uyumadan pil tüketimime bakıyordum pil sağlığı da kontrol edeyim dedim %98'e inmiş şaşırdım. Normal mi? Telefonu çok zorlayan birisi değilim.

Dosya Ekleri

• E5709550-2902-4BEF-9569-18ABB45ED497.png
    E5709550-2902-4BEF-9569-18ABB45ED497.png
    201,7 KB · Görüntüleme: 71
Arkadaşlar telefonum iPhone SE 1 Aralık 2021 tarihinde aldım sıfır olarak bugün sabah meraktan bakmıştım %100'dü deminde uyumadan pil tüketimime bakıyordum pil sağlığı da kontrol edeyim dedim %98'e inmiş şaşırdım. Normal mi? Telefonu çok zorlayan birisi değilim.
Bana normal gelmedi.Sıfır olarak nerden aldınız?

Artı -1 Eksi
Bana normal geldi, sizce? @Oğuzhan T
Bir de telefonun şarjını %20'nin altına düşürmemeye çalışın, bu önemli ölçüde etkiler.
Şu videoya bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir ayda yüzde bir değer düşmesi kabul edilebilir. Dert edilecek hiçbir şey yok. Zaten garanti kapsamında olursa direkt değiştirirler.

iPhone pil konusunda tam bir saçmalık, sen git para ver sonra sağlığı düşsün kısa zamanda.
Sen git şarj ederken oyun oyna, %0'a düşür, %100'e kadar şarj et. Sonra batarya ömrü konusunda ağla... Doğru düzgün kullanmadığın her cihazın bataryası çabuk ölür. Benim telefonumda niye son 4 aydır %1 bile düşüş olmadı? Şans mı? :D

Sen git şarj ederken oyun oyna, %0'a düşür, %100'e kadar şarj et. Sonra batarya ömrü konusunda ağla... Doğru düzgün kullanmadığın her cihazın bataryası çabuk ölür. Benim telefonumda niye son 4 aydır %1 bile düşüş olmadı? Şans mı? :D
Bak güzel kardeşim ben o kadar para saymışım tabii ki oyunda oynarım %0'a da düşürürüm, ve gerçekten iPhone 5, 6, 7, 8 ve 11'e kadar yolu olan telefonların bataryalarının ne kadar kötü olduğunu bilmiyorsan ne diyebilirim sana, Android örnek veriyorum pil gücü konusunda çok önde ama arayüz ve kalite tabii ki IPhone'da var.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı