iPhone SE 2 2022'de alınır mı?

Bütçe
7000-8000

BorsaKaplani888

Kilopat
Yer
İzmit
Merhaba arkadaşlar, 2 buçuk yıldır aktif olarak GM 20 Pro modelini kullanıyorum ve artık telefon kendini bırakmaya başladı. 7000 TL gibi bir bütçeyle ikinci el telefonlara göz gezdiriyordum ve önceliğim iPhone tarafıydı. Gözüme SE 2020 modeli takıldı fakat kafamda batarya konusunda çelişki var. Aradığım telefonda benim için en önemli özellik kameraları ve iOS tarafı bu işte çok başarılı. Kullanan arkadaşlar veya deneyimlemiş olan kişiler bana bataryası hakkında bilgi verebilir mi? Oyun oynamıyorum günümün çoğunu sosyal medya uygulamalarında geçiriyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar, 2 buçuk yıldır aktif olarak GM 20 Pro modelini kullanıyorum ve artık telefon kendini bırakmaya başladı. 7000 TL gibi bir bütçeyle ikinci el telefonlara göz gezdiriyordum ve önceliğim iPhone tarafıydı. Gözüme SE 2020 modeli takıldı fakat kafamda batarya konusunda çelişki var. Aradığım telefonda benim için en önemli özellik kameraları ve iOS tarafı bu işte çok başarılı. Kullanan arkadaşlar veya deneyimlemiş olan kişiler bana bataryası hakkında bilgi verebilir mi? Oyun oynamıyorum günümün çoğunu sosyal medya uygulamalarında geçiriyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Aynı telefon ablamda var oyun oynamaz sosyal medya için falan kullanıyor powerbanksiz gezdiğini görmedim.

Kamera tarafını bir arkadaşımda aynısı olduğu için deneyimledim ve hoşuma gitti. Fakat batarya konusunu aşamıyorum şu an kullandığım telefon bile beni iyi götürüyor elimde powerbank ile gezmek istemem. Günün yarısını çıkarır mı sizce?

Aynı telefon ablamda var oyun oynamaz sosyal medya için falan kullanıyor powerbanksiz gezdiğini görmedim.

Oyun oynanmaz mı A13 işlemci var 128 GB modelini kullanıyorum App Store'de olan oyunları kaldırmadıgını donduğunu görmedim bataryası bended 98 pil sağlığı var 5-6 saat gidiyor kullanıma göre kamerasıda bence iyi 6000-7000 arasına bulabilirsen garantili kutulu faturali temiz değişmeyen true tone falan aktif al kaçırma kötü bir cihaz değil iPhone11 neyse performans bakımından o fark boyut Home tuşu batarya kamera.

SE 2020 kullanıyorum. Kamera konusunda tek kamera olmasına rağmen çok güzel fotoğraflar çekiyor. Özellikle renklerin gerçeğe yakın olması ciddi bir avantaj. Bataryaya gelince eğer Wi-Fi kullanımı varsa kafan rahat olsun. Günü çıkartıyor hatta 1,5 günü zorluyor. Mobil veride batarya çabuk bitiyor. Bu cihazın en ciddi dezavantajı bu. Bunun için birkaç ayar yapman lazım. Bataryadan çok büyük beklentin yoksa uzun vadeli kullanım için alınabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı