iPhone SE 2 için batarya önerisi

Jasanayaka

Kilopat
Makaleler
1
Selamlar, Kasım 2020'de aldığım iPhone SE 2020 cihazımın pil sağlığı tam %80 şu an. Bir günü maalesef çıkaramıyorum, gün içinde toplam iki hatta bazen üç kez şarja takmam gerekiyor cihazı. Oyun oynamıyorum, yalnızca sosyal medya ve günlük web sörfü diyebilirim. Sabahtan üniversitede oluyorum, dersler gereği çok kullanmasam bile eve geldiğimde %40 civarı şarj kalıyor. Evde de biraz sosyal medya vs. deyince pil bitiyor hemen. Sizce 829₺ fiyatla Apple yetkili servisine orijinal pil mi taktırayım, yoksa 224₺'ye Deji Max alıp kendim mi takayım? Daha önce iPhone 7 cihazıma kendim pil takmıştım, az çok elim yatkın. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, dün anneme SE 2020 aldım kibar bir telefon seviyor ve hep küçük telefon kullandı diye. Tasarımını ve boyutunu videolarda görüp çok sevdi ama batarya aklımı kurcalıyor. İptal etmeli miyim?

@Sam Bridges Pil ömrü dışında on numara bir cihaz. Kullanım senaryosuna göre değişir tabii ki ama ben oyun oynamıyorum, ona rağmen bir günü kesinlikle çıkarmıyor. İllaki gün içinde iki kez şarja takıyorum.

Sanırsam o fiyatlara böyle kompakt ve performanslı başka bir cihaz alternatifiniz yok. Hayırlı olsun diyelim.

Android düşünseydiniz belki S20 FE olabilirdi.

Geri
Yukarı