iPhone SE 2 kutudan çıktığında ne yapılmalı?

İphone 2 SE kutudan çıktığında ilk olarak powera basılı tutup açılmalı... kutudaki aparatlara bakmalı.. sonra koruma camı ve spigen darbe emici bi kılıf tamamdır 🤣🤣🤣 tabi özelliği varsa temassız şarj tavsiye ederim.. batarya dayanıklılığı içinse önerim her zaman şarjı yavaş yaptırın hızlı şarj zamanla batarya ömrünü kısaltır(2buçk yıldır note 8 kullanıyorum hâlâ sabah temassız pad'den alıp akşam bırakıyorum)

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın 😁

12 Mini fiyatı için iyimserlik yaparsak hayal kırıklığına uğrarız diyorum. SE ile çok memnunum ben iPhone 16 veya 3.nesil SE çıkana kadar telefon almaya gözüm kapalı. Sadece teknolojik olarak takip ederim o kadar :)

Hocam XS’e verecek bütçeniz varsa 12 mini’de alabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Görür görmez tıkladım ve izledim severim iPhonedo’nun videolarını. 12 böyle ise 12 mini’de güzeldir. Bu yeni seriye 5S kadar hastayım diyebilirim.

Çok büyük ihtimal olmasa da umarım 12 mini’nin fiyatı SE ile 11 arasında olmaz. Yoksa SE’yi yerden yere vururum. :)
XS sıfır almayacağım ki hocam. Bir arkadaşım sıfır aldı 8K fiyata. 3 ay kullandı beğenmedi bende ondan satın alacağım 5K paraya. 12 Mini 11-12K fiyatla gelecektir :(

O sabaha kadar şarj etme olayları çok eskide kaldı. İlk şarı bitene kadar kullanın daha sonra şarja takın. %20-80 arası kullanmak batarya ömrünü uzatıyor bu bir gerçek. Ek olarak şarja takılıyken çok fazla kullanmamaya ve oyun oynamamaya özen gösterin batarya ömrünü çok öldürüyor.

Hiç alakası yok saçmalamayın. Telefonu istediğiniz zaman şarja takabilirsiniz ve çıkarabilirsiniz ayrıca illaki %80'de fişten çekmenize gerek yok %80'e kadar doldurmanın pil sağlığına etkisi 0. Tabi ki de bu bataryalar 3.7-4.3 V arasında uygun çalışır yani %20-100 arası kullanın.

Hocam XS’e verecek bütçeniz varsa 12 mini’de alabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Görür görmez tıkladım ve izledim severim iPhonedo’nun videolarını. 12 böyle ise 12 mini’de güzeldir. Bu yeni seriye 5S kadar hastayım diyebilirim.

Çok büyük ihtimal olmasa da umarım 12 mini’nin fiyatı SE ile 11 arasında olmaz. Yoksa SE’yi yerden yere vururum. :)

İnşallah olur 😄. 12 serisinden dolayı 2 aydır telefon almayı erteliyorum. Fiyatları bir açıklasalar da karar versem.

Yeni konular

Geri
Yukarı