iPhone SE (2. nesil) alınır mı?

• Konuyu başlatan tnw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 56
  • Görüntüleme 2B
Kişiden kişiye değişir. Telefonun donanımı iyi ekranı biraz ufak olsa ne olacak?
Ekranın ufaklığı sorun değil. O kadar para verip de OLED 90hz bir ekran kullanmak isterim ki biraz düşününce böyle bir cihazda bataryanın dayanmayacağını da düşündüm fakat gerçekten deneyim çok iyi oluyor. Donanım iyi olup güzel bir ekran kullanamadıktan sonra donanım ne kadar önemli bilmiyorum. Kendi şahsi düşüncem böyle.

Elinizde bir telefon var ise IP14'lerin çıkmasını bekleyip ikinci el 11 veya 11Pro düşürebilirsiniz çok iyi olur.

Cihazı şu an almayı düşünmüyorum alırsam 1-2 hafta sonra alacağım iPhone 14'ler çıkınca tekrardan bir fiyat karşılaştırması yaparım. Tam olarak çıkış tarihi belli mi bir bilginiz var mı acaba?

Cihazı şu an almayı düşünmüyorum alırsam 1-2 hafta sonra alacağım iPhone 14'ler çıkınca tekrardan bir fiyat karşılaştırması yaparım. Tam olarak çıkış tarihi belli mi bir bilginiz var mı acaba?
Çarşamba tanıtım var. Muhtemelen ekimin başına gönderirler telefonları.

Sıfır almaktan vazgeçtim iPhone 14'ler tanıtıldığında fiyatları düşebilir diye biraz daha bekleyeceğim.

Yanlış hatırlamıyorsam 12'lerin çıkışında da 13'lerin çıkışında da bir önceki iPhone modelleri zamlanmıştı. Apple tekrar kur güncellemesine giderse indirim beklemeyin.

Ek olarak konuyla alakalı ben de SE2020 kullanıyorum fakat ben ilk çıktığında 4600 gibi bir fiyatla almıştım ekran ve batarya konusunda hiçbir sıkıntım yok hala kullanmaktayım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı