Çözüldü iPhone SE 2. nesil kablosuz şarj çok yavaş oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Awurtes2K

Centipat
Yer
Antalya/Finike
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
rtx3050 8gb ram ryzen5 5600h 512gb ssd dell g15 5515
Meslek
kumluca fen lisesinde öğrenci
Baska bir konu acmistim kullandigim powerbank ile alakali ancak simdi telefonumun kablosuz şarj ile cok yavas şarj oldugunu fark ettim. Bu neden kaynaklaniyor olabilir daha yeni aldim telefonu 1 haftalik. Normal şarjda sorun yok sadece kablosuz şarj cok yavas oluyor. Actigim doger konudaki powerbankin sorunuda acaba kablosuz sarjimin yavasligindan kaynakli gucu mu kesiyor diye dusundum.

Baska bir konu acmistim kullandigim powerbank ile alakali ancak simdi telefonumun kablosuz şarj ile cok yavas şarj oldugunu fark ettim. Bu neden kaynaklaniyor olabilir daha yeni aldim telefonu 1 haftalik. Normal şarjda sorun yok sadece kablosuz şarj cok yavas oluyor. Actigim doger konudaki powerbankin sorunuda acaba kablosuz sarjimin yavasligindan kaynakli gucu mu kesiyor diye dusundum.
Kablosuz şarj ile yavaş olması normal.

Kablosuz şarj ile yavaş olması normal.

Hocam anlamadiniz sanirim beni evet yavas olmasi normal ancak kablosuza gore bile yavas diyorum ayni anda bir de iPhone 11 kullanıyorum ve cok daha hizli şarj oluyor ancak iPhone SE 4 dakikada %1 civari kadar yavas oluyor.

Bataryada sıkıntı olabilir diyecektim ama normal dediniz. Vallahi bilemiyorum hocam.
@KİNGSEMİH hocam aktif olunca o da baksın.

İkisi de kablosuzda 7,5 watt ile şarj oluyor. Bataryadan kaynaklı olabilir. Batarya sağlıkları nasıl?

11'in batarya 73'tu en son ama SE'yi daha yeni aldim 100 bataryasi. Bu arada yenilenmis aldim degisenlerde batarya vardi, bununla alakali bir şey olabilir mi sizce? Telefon kozmetik olarak 0'dan farksiz gelmisti.

Geri
Yukarı