iPhone SE 2016 şarj hızlı bitmeye başladı

brabunya

Kilopat
2 gündür telefon ısınıp şarj hızlı bitiyordu, bende bataryayı değiştirdim şu an normal kullanımda yine ısınıyor ve telefonu bıraktım aldım 1 saat sonra %8 gitmiş, Deji Max alıp taktım bugün, oradakiler akım değerlerine baktılar şarja takıp normal çıktı.

Sizce sorun ne?

2 gündür telefon ısınıp şarj hızlı bitiyordu, bende bataryayı değiştirdim şu an normal kullanımda yine ısınıyor ve telefonu bıraktım aldım 1 saat sonra %8 gitmiş, Deji Max alıp taktım bugün, oradakiler akım değerlerine baktılar şarja takıp normal çıktı.

Sizce sorun ne?
Bence sorun yazılımdan kaynaklı iOS 15.4.1 şarj şikayetleri var buna bende dahil DİPNOT:Deji marka yaptırmakla hata etmişsin haberin olsun Deji markalar 1 ila 1, 5 yıl sonra telefonun işlemcisine çok zarar veriyor güçlendirilmiş batarya olduğu için bana da bunu Apple yetkili servisi söylemişti.

Bence sorun yazılımdan kaynaklı iOS 15.4.1 şarj şikayetleri var buna bende dahil dipnot: Deji marka yaptırmakla hata etmişsin haberin olsun Deji markalar 1 ila 1, 5 yıl sonra telefonun işlemcisine çok zarar veriyor güçlendirilmiş batarya olduğu için bana da bunu Apple yetkili servisi söylemişti.

15.4 vardı sıkıntı başladığında, sonra 15.4.1 geçtim, ayrıca telefonumu satacağım ve Deji Max olduğunu belirteceğim o yüzden sıkıntı yok ama şu an neden olduğunu anlayamıyorum 1 saatte %10 gitti yeni batarya.

15.4 vardı sıkıntı başladığında, sonra 15.4. 1 geçtim, ayrıca telefonumu satacağım ve Deji Max olduğunu belirteceğim o yüzden sıkıntı yok ama şu an neden olduğunu anlayamıyorum 1 saatte %10 gitti yeni batarya.

Ya Deji'lerin problemi o kesinlikle Deji bir anda bozuluyor batarya o yüzden olabilir 1 saatte %10 gittiyse bence sen o telefonu elinde patlamadan direk sat çünkü Deji telefonun işlemcisini yakıyor yüksek akım verdiği için haberin olsun.

Geri
Yukarı