iPhone SE 2016 seçimi

kerem183719

Femtopat
Daha fazla  
600 TL'ye bir adet buldum. 16 GB, parmak izi yok, ön cam çatlak, ekran sorunsuz, batarya 82, kasası kötü.
850 TL'ye bir adet buldum. 32 GB, parmak izi aktif, kasası daha kötü, ekranda ışık süzmeleri var. Hangisini alayım? 930 TL toplam param VA. R şarj aleti hat kılıf vs de almam gerekiyor üstüne.

Son düzenleyen: Moderatör:
600 TL'ye bir adet buldum. 16 GB, parmak izi yok, ön cam çatlak, ekran sorunsuz, batarya 82, kasası kötü.
850 TL'ye bir adet buldum. 32 GB, parmak izi aktif, kasası daha kötü, ekranda ışık süzmeleri var. Hangisini alayım? 930 TL toplam param VA. R şarj aleti hat kılıf vs de almam gerekiyor üstüne.

Parmak izi aktif olmayan 32 GB ekranı sağlam bulabiliyorsan onu al.

850 TL'liği alıp tamir ettirin bence, 16 GB çok yetersiz.

16 GB olanı aldım WhatsApp ve alış-veriş uygulamaları dışında uygulama yüklemeyeceğim için ön camına siyah cam bastırıp kasayı da siyah renk yapmayı düşünüyorum, teşekkür ederim fikirleriniz için

Geri
Yukarı