iPhone SE 2020 alınır mı?

KeyTheOnlyOne

Femtopat
Arkadaşlar,abiler,ablalar fanboyluk yapmadan lütfen neden alınması gerektiğini veya neden alınmaması gerektiğini söyler misiniz? Ben yıllarca Android kullandım Android'in her şeyini biliyorum. Benim SE düşünmemin nedenleri şunlar: Huawei'de Google yok, Xiaomi aynı olur mu belli değil ayrıca Çin Mali, Samsung telefonları 1-2 sene güncelleyip kaderine terk ediyor bu yüzden artık iOS ve Apple sistemine geçmeyi düşünüyorum. Çevremde kullananların hepsi çok memnun telefonlarından. Hala daha 6s-6 kullananlar var. SE konusunda ise aklıma takılan tek şey bataryası. Son 2 yılda telefondan bir tek OSM oynadım öyle ağır oyunlar hiçbir zaman oynamıyorum ama sosyal medyada instagram olsun twitter olsun gün içinde geziniyorum biraz. Ayrıca öğrenci bir adamım okul zamanı müzik dinliyorum gelip giderken o kadar. Ekranın küçüklüğünü de pek dert etmiyorum kaldı ki 4.7 kadar küçük olması bana kalırsa 6.7 kadar büyük olmasından iyidir. Benim fikirlerim böyle. Siz ne düşünüyorsunuz lütfen yardımcı olun.

Son düzenleme:
iPhone 6S kullanıyorum 4 yıldır hala güncelleme geliyor ve hiç kasma yaşamadım halada çok hızlı, sadece pilini 1 kere değiştirdim oda her telefonda olan bir şey zaten 4 yıl az değil. Sadece hafıza konusu kötü düşük hafıza alma en az 64 GB. PUBG'de oynadım Mobile Legends'te oynadım her oyunda performansı iyi hala ve asla deli gibi bir ısınması yok telefonun sadece şarjda oynarsan çok ısınabilir oda normal yani.
iPhone SE2020 nasıl bir telefon bilmiyorum ama IPhone'dan şaşma. Biraz bütçen varsa daha yüksek modellerini alabilirsin. Ekranın küçük olmasıda sadece dizi izlerken biraz kötü oluyor oda çok dert değil bence.

iPhone 6S kullanıyorum 4 yıldır hala güncelleme geliyor ve hiç kasma yaşamadım halada çok hızlı, sadece pilini 1 kere değiştirdim oda her telefonda olan bir şey zaten 4 yıl az değil. Sadece hafıza konusu kötü düşük hafıza alma en az 64 GB. PUBG'de oynadım Mobile Legends'te oynadım her oyunda performansı iyi hala ve asla deli gibi bir ısınması yok telefonun sadece şarjda oynarsan çok ısınabilir oda normal yani.
iPhone SE2020 nasıl bir telefon bilmiyorum ama IPhone'dan şaşma. Biraz bütçen varsa daha yüksek modellerini alabilirsin. Ekranın küçük olmasıda sadece dizi izlerken biraz kötü oluyor oda çok dert değil bence.
Kesinlikle katılıyorum iPhone'dan şaşmayın. Xiaomi telefon kullanıyorum ve bir çok konuda memnun değilim keşke almasaydım.

Geri
Yukarı