iPhone SE 2020 alınır mı?

Merhaba telefonu alalı 4-5 ay oluyor ortalama ekran sürem 4 saat ki ben de ekran parlaklığı en düşükte ve sadece Wi-Fi açıkken böyle oluyor açıkçası 6 saat ekran süren varsa ve günde 1-2 defa şarj etmek senin için sıkıntı değilse alınabilir.

Merhaba telefonu alalı 4-5 ay oluyor ortalama ekran sürem 4 saat ki ben de ekran parlaklığı en düşükte ve sadece Wi-Fi açıkken böyle oluyor açıkçası 6 saat ekran süren varsa ve günde 1-2 defa şarj etmek senin için sıkıntı değilse alınabilir.

Almaktan vazgeçtim zaten. Şu an klavye alacağım onun yerine son konuma göz atarsanız sevinirim teknik bilginiz varsa.

Merhabalar.

Yine bir iPhone konusu, yine saçma sapan tartışma ve argümanı olmayıp yorumlara hiçbir şekilde mantıklı cevap veremeyenleri görüyorum.

iPhone SE 2020 seni en az beş sene götürebilecek bir cihaz. Zaten oyun oynamıyormuş ve telefonu zorlamıyormuşsun. Alıp keyfine bakabilirsin. Ben de 7 aydır kullanıyorum. Oyun oynamıyorum ve sadece mesajlaşıyor, günlük işleri hallediyorum.

Önerilen diğer telefonların üzerine en fazla 1.000-1.500 civarı koyulması değer bir telefonlardan birisi.
Hala kullanıyor musunuz cihazı? Ben de pazar günü alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Merhaba 4 aydır kullanıyorum. Bluetooth açıkken Hücresel veriyi açınca 30-40 saniye sonra internete giriyor. 30-40 saniye boyunca internet yok diyor.Wifi az çekiyor iPhone 6 dan bir farkı yok. Bataryası vasat bile değil, orta yoğunlukta bir günü çıkarman mümkün değil. Ekranı başka bir telefonu elinde alınca küçük ve kalitesiz geliyor çok bariz bir şekilde. Ön kamerası vasat arka kamera gayet başarılı.
Uzun süre güncelleme alacak ve arka kamera performansı güzel başka bir espirisi olmayan bir cihaz. Ben telefon alacak olsam asla almazdım. Seçim senin, şimdiden hayırlı olsun.

Geri
Yukarı