iPhone SE 2020 alınır mı?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Telefonun küçük ve diğer modellere göre nispeten ucuz olması, kamerası falan da yeni olması ilgimi çekti ama çok bilgim yok. Boyut olarak çok mu küçük mesela, yaklaşık hangi iPhone boyutundadır? Ya da, bataryası çok mu kötü? Bilen kişiler tarafından kısa bir tanıtım alabilirsem çok iyi olur.

Bence her türlü alınır. Hem şık gözüküyor hem kamera RAM hem boyut olarak çok kullanışlı pil sıkıntı olur ama o da powerbankler ile çözülebilir. Uzun bir süre güncelleme alır.

Powerbankler ve şarj aletleri ile halledilebilir bence benim telefonum iPhone 6 ben okulda şarja takıyorum batarya yetmediğinde yani bir telefonun şarj problemini her türlü çözersin.

Telefonun küçük ve diğer modellere göre nispeten ucuz olması, kamerası falan da yeni olması ilgimi çekti ama çok bilgim yok. Boyut olarak çok mu küçük mesela, yaklaşık hangi iPhone boyutundadır? Ya da, bataryası çok mu kötü? Bilen kişiler tarafından kısa bir tanıtım alabilirsem çok iyi olur.
4500'e satıyorum ben.

Cihazın içinde A13 işlemci var ve kamera olarak iPhone 11 kamerasına sahip. Güç olarak o fiyata alınacak en güçlü telefon. Her işlemi takır takır yapar. Ekranı ve bataryası ise dezavantaj.

Batarya diye bir kavram yok cihazda aktif ekran süresi çok yüksek biriyseniz bu açıdan çok üzer. Ancak üstteki arkadaşın dediği gibi o fiyata en güçlü Apple cihaz denilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı