iPhone SE 2020 alınır mı?

Telefonun küçük ve diğer modellere göre nispeten ucuz olması, kamerası falan da yeni olması ilgimi çekti ama çok bilgim yok. Boyut olarak çok mu küçük mesela, yaklaşık hangi iPhone boyutundadır? Ya da, bataryası çok mu kötü? Bilen kişiler tarafından kısa bir tanıtım alabilirsem çok iyi olur.

Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum iPhone 8 ile aynı kasa arkası cam(bence dezavantaj ama kişiden kişiye değişir) oyun oynanacak bir ekran büyüklüğüne sahip değil kamerasi gayet güzel. Bataryası ise çok fazla telefon kullanan biri iseyseniz yetmez. Güç açısından bu diğer arkadaşlarında dediği gibi bu fiyata alınabilecek en güçlü Apple cihazdır.

Günde 4 saatten fazla telefon kullanmıyorsan ve günümüzde küçük telefon sevenlerden biriysen çok net alınır. 1 seneyi geçkin kullanıyorum memnunum.
Pil konusunda detay istersen, cihaz 14 aylık pil sağlığı %95. Günlük ortalama kullanımım 3 saat. %95 ile %30 arası kullanıyorum o da şöyle, akşam %90 üzeri şarj ediyorum, ertesi gün akşam tekrar taktığımda %30, bazen de %40 civarlarında şarjım oluyor. Oyun yok, sosyal medya, çeviri, Safari, Whatsapp ağırlıklı. Çok kullanmadım ama FaceTime ya da görüntülü konuşmalarda iyi olduğunu söyleyemem. Ekranda True Tone açık, parlaklığımı manuel ve göz yormayacak şekilde kullanıyorum ve tabii ki karanlık mod açık, bu da bir detay. Son olarak kamerası da iyi güç tüketiyor maalesef. Kamera kullanımı artınca şartlar zorlaşıyor :)

Yeni konular

Geri
Yukarı