iPhone SE 2020 alınır mı?

Oppo reno nasıl daha güçlü anlatabilir misiniz?
İşlemci bakımından A13 çiple evet SE daha iyi. Onun dışında kamera performansı olarak SE çok giriş seviyesi kalıyor. Şarj süresi bakımından zaten durum belli.. Ekran kalitesi olarak kullanıcıya kalır tabii ama Oppo kağıt üstünde daha iyi. Ben SE modelini pek alınası bulmuyorum. Gereksiz pahalı. Üstüne ekleyip 11 almak çok daha mantıklı.

Onun dışında kamera performansı olarak SE çok giriş seviyesi kalıyor.
SE 2020 arka kamera olarak hem fotoğraf noktasında, hem video konusunda Reno 5 modelinden daha iyi. Hiçbir şekilde de SE 2020 kamera olarak giriş seviyesi kalmıyor. SE 2020 modeli kamera olarak S20 FE ile yarışan bir model ayrıca. Reno 5 bu cihazların dengi değil.

İşlemci bakımından A13 çiple evet SE daha iyi. Onun dışında kamera performansı olarak SE çok giriş seviyesi kalıyor. Şarj süresi bakımından zaten durum belli.. Ekran kalitesi olarak kullanıcıya kalır tabii ama Oppo kağıt üstünde daha iyi. Ben SE modelini pek alınası bulmuyorum. Gereksiz pahalı. Üstüne ekleyip 11 almak çok daha mantıklı.
SE’nin kamerası giriş seviye kalıyorsa Oppo Reno 5 daha skalaya bile girememiş oluyor :)

Şarj ve ekran küçüklüğü konusunda ise sizinle aynı fikirdeyim. Kullanıcının tercihi. Kompakt cihaz isteyenler için avantaja dönüşebilir.

Geri
Yukarı