iPhone SE 2020 alınır mı?

Herkes muhtemelen aynı şeyi söyleyecektir: bataryası günümüz şartları için düşük. iPhone SE daha çok gündelik bir kullanıcıya hitap ediyor. 10-15 dakika oyun, biraz sosyal medya gibi... Telefonu yoğun kullanacak biri tercih etmemeli. Edecekse bile yanında iyi ve hızlı bir powerbank taşımalı.

Yani burada senin beklentilerin çok önemli ekran boyutu ve pil durumu göz ardı ederim diyorsan kesinlikle alınır 4 5 yıl sıkıntısız kullanırsın.

Günlük kullanım süresi (oyun, sosyal medya vs. hariç) 4-4.5 saat performans ve kamera konusunda müthiş olmasına rağmen batarya tam anlamıyla çöp. Eğer evden dışarı çıkmayan biriyseniz öneririm fakat, sürekli gezip gören bir insansanız yanınıza 10.000mAh powerbank almanızı öneririm.
Hocam powerbank olarak ne önerirsiniz?
Hocam uzun uzun yazdığınız için çok teşekkür ederim. Günlük kullanım sürem Spotify'da müzik dinlemek, instagramda ve facebookta dolaşmak ve maksimum 1 saat pubg oynamak. Umuyorum ki bunları yaparken şarjı bitmez.
Ben de dediğim gibi yıllardır Android telefon kullanıyorum ve özellikle kamera konusu ve uygulamaların akıcılığı konusunda beni deli etmeyi başardı. Bir de iPhone deneyeyim bakalım nasıl olacak.
Ve araştırmalarıma göre de şu an benim elimde olan telefondan kat kat iyi gözüküyor iPhone SE, umarım aldığıma pişman etmez beni. Bu arada telefonu alma isteme sebeplerimiz de aynı. :D
Tekrardan yazdığınız için teşekkür ederim.
Hocam eğer aldıysanız kaç saat ekran süresi alıyorsunuz? Telefondan memnun musunuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı