iPhone SE 2020 alınır mı?

Dostlar merhaba 9000 TL bütçem var 2 3 sene kullanabileceğim bir iPhone almak istiyorum fiyatlara bakıldığında bütçeme uyan tek telefon 2.nesil iPhone SE sizce bu yılda hala alınır mı? 2 3 sene stabil şekilde idare eder mi beni.( Instagram WhatsApp Twitter ve fotoğraf için kullanıyorum telefonu oyun oynamıyorum.)

SE 2020 kullanıyorum. Küçük ekran ve kamerada Ultra geniş açı olmaması sorun değilse alınabilir. Performans ve stabilite olarak gayet iyi. En az 4 yıl performans konusunda mutlu eder diye düşünüyorum.

SE 2020 kullanıyorum. Küçük ekran ve kamerada Ultra geniş açı olmaması sorun değilse alınabilir. Performans ve stabilite olarak gayet iyi. En az 4 yıl performans konusunda mutlu eder diye düşünüyorum.
Bu yorum benim için yeterli dostum teşekkürler, ürünü satın aldım demin.

Dostlar peki iphone se 2020 içi en fazla ne kadar verilmeli 6500-7000 tl bütçem var 7000 üzerine çıkmam imkansız gibi android cihaz önermezseniz sevinirim 4 ay iphone 8 kullandım akıcılığına ve kücük ekranlı olmasına hayran kaldım tek problem şarj oldu onun içinde bi powerbank almayi dusunuyorum.

Dostlar peki iPhone SE 2020 içi en fazla ne kadar verilmeli 6500-7000 TL bütçem var 7000 üzerine çıkmam imkansız gibi Android cihaz önermezseniz sevinirim 4 ay iPhone 8 kullandım akıcılığına ve kücük ekranlı olmasına hayran kaldım tek problem şarj oldu onun içinde bir powerbank almayi dusunuyorum.

SE 2020 için maksimum 7K TL verilmeli. SE 2020 alırsanız powerbank yerine Deji batarya almanı tavsiye ederim.

Dostlar peki iphone se 2020 içi en fazla ne kadar verilmeli 6500-7000 tl bütçem var 7000 üzerine çıkmam imkansız gibi android cihaz önermezseniz sevinirim 4 ay iphone 8 kullandım akıcılığına ve kücük ekranlı olmasına hayran kaldım tek problem şarj oldu onun içinde bi powerbank almayi dusunuyorum.
7500₺ maksimum.

Geri
Yukarı