IPhone SE 2020 Batarya Önerisi

Orijinal bataryası o olmaz ise Deji.

Hocam ben kendi Samsung telefonumda Deji kullanıyorum bence gayet başarılı bir marka başka bir arkadaşım da kullanıyor galiba sıkıntı çıkmadı tabii ki orijinal daha iyi olacaktır.

Orijinal bataryası o olmaz ise Deji.
OG almayacağım dedim zaten. Deji ile Woyax aynı. Bir tecrüben var mı ?

Üçü de birbirinin laciverti zaten. Orijinal almamak için hiçbir sebep yok.
OG almayacağımı söyledim.

Arkadaşlar alacağım OG batarya çıkma olacak ve güçlendirilmiş bataryalarla ömrü eşit olacak. Neden güçlendirilmiş olanını almayayım ?

Aftermarket çünkü. Ayrıca ömrünün eşit olmasının imkânı yok.
Nasıl imkanı yok ? OG batarya çıkma, kullanılmış bir batarya olacak. Çıkma bataryanın %100 olacağını felan mı sanıyorsun :D? Hem de1821 mAh yerine 2110 mAh’lık bir batarya alacağım.

Nasıl imkanı yok ? OG batarya çıkma, kullanılmış bir batarya olacak. Çıkma bataryanın %100 olacağını felan mı sanıyorsun :D? Hem de1821 mAh yerine 2110 mAh’lık bir batarya alacağım.
2110 mAh'lık bataryaların üreticileri Apple kadar Ar-Ge yapıyor mu? Sorun bakalım kendinize Deji neden tek batarya fiyatına iki tane veriyor 😄

Hangi bataryayı aldınız hocam? Kullandığınız bataryadan memmun musunuz? Ben de iPhone SE 2020 kullanmaktayım orijinal batarya değişiminin fiyatı biraz tuzlu olduğu için Deji veya rovaya yönelmek durumundayım hangisini tavsiye edersin?

Yeni konular

Geri
Yukarı