iPhone SE 2020 iOS 14.2 Güncellemesi Nasıldır?

Tekrar merhaba 🙂. Ekran süresini ölçtüm. Çok dengeli bir ölçüm olmadı aslında. Çünkü şarj bitsin diye uğraştım. %100 - %12 seviyesine kadar 6 saat 10 dakika kullanmışım. %12 kalan şarjı düşünürsek 6 saat 30 dakika demek mümkün. Normal kullanımda 7-8 saat arasında bir ekran süresi alırım diye düşünüyorum. Telefonu bugün güncelleyeceğim. 14.2 ekran süresini de en kısa sürede paylaşmaya çalışacağım.

Sizin ekran süreniz benimkine oranla aynı gibi. Güncelleseniz de bir fark olacağını sanmıyorum.

Tekrar merhaba 🙂. Ekran süresini ölçtüm. Çok dengeli bir ölçüm olmadı aslında. Çünkü şarj bitsin diye uğraştım. %100 - %12 seviyesine kadar 6 saat 10 dakika kullanmışım. %12 kalan şarjı düşünürsek 6 saat 30 dakika demek mümkün. Normal kullanımda 7-8 saat arasında bir ekran süresi alırım diye düşünüyorum. Telefonu bugün güncelleyeceğim. 14.2 ekran süresini de en kısa sürede paylaşmaya çalışacağım.

Merhaba ben de 1 haftadan kısa süredir iPhone SE 2020 kullanıyorum sizin başta sorduğunuz soruları şu an ben de kendime soruyorum ve cavap arıyorum derken buraya geldim bu en sonki yazınızda güncelleyeceğim ve tekrardan ekran süresini paylaşacağım demişsiniz fakat ben göremedim eğer güncellediyseniz ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler

Eski sürümde benim de kameramdan o tıkırtı sesi geliyordu. Sırf bu yüzden 14.3'e yükselttim. Şu an için bir sıkıntısını çekmiyorum ve o tıkırtı sorunu da geçti.

Merhaba ben de 1 haftadan kısa süredir iPhone SE 2020 kullanıyorum sizin başta sorduğunuz soruları şu an ben de kendime soruyorum ve cavap arıyorum derken buraya geldim bu en sonki yazınızda güncelleyeceğim ve tekrardan ekran süresini paylaşacağım demişsiniz fakat ben göremedim eğer güncellediyseniz ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

Hayırlı olsun. Güncellemeyi yaptım. Bir sorun faketmedim fakat ekran süresini net ölçmedim. Ölçersem buraya not düşerim. Benim kafamdaki soru işaretlerinin tamamı normalmiş zaten. Kameradan gimbal uyanma sesi gibi bir ses geliyor bunu OIS kaynaklı olduğu söylendi. Ses azalması diye bir şeyden bahsediliyordu fakat onu şu ana kadar fark etmedim. Ama böyle bir şey varsa bile bu sağlık açısındanmış. Yani uzun süre yüksek ses zararlı olduğu için bu şekilde otomatik ses kısmaya gidiyormuş. Bu güncelleme güvenlik açısından çok ön planda bence. Çünkü bir uygulamanın hangi verilere erişebileceğini seçmeni sağlıyor. Yani WhatsApp'ta fotoğraf göndereceksem sadece göndereceğim fotoğrafa erişmesini sağlayabiliyorum.

Hayırlı olsun. Güncellemeyi yaptım. Bir sorun faketmedim fakat ekran süresini net ölçmedim. Ölçersem buraya not düşerim. Benim kafamdaki soru işaretlerinin tamamı normalmiş zaten. Kameradan gimbal uyanma sesi gibi bir ses geliyor bunu OIS kaynaklı olduğu söylendi. Ses azalması diye bir şeyden bahsediliyordu fakat onu şu ana kadar fark etmedim. Ama böyle bir şey varsa bile bu sağlık açısındanmış. Yani uzun süre yüksek ses zararlı olduğu için bu şekilde otomatik ses kısmaya gidiyormuş. Bu güncelleme güvenlik açısından çok ön planda bence. Çünkü bir uygulamanın hangi verilere erişebileceğini seçmeni sağlıyor. Yani WhatsApp'ta fotoğraf göndereceksem sadece göndereceğim fotoğrafa erişmesini sağlayabiliyorum.
Merhabalar hocam. Ekran süresini test edebildin mi? Ben hala 13.7 de bekliyorum. Ekran süreleri yaklaşık ise 14e geçiş yapacağım.

Merhabalar hocam. Ekran süresini test edebildin mi? Ben hala 13.7 de bekliyorum. Ekran süreleri yaklaşık ise 14e geçiş yapacağım.

Merhaba. Test etmemiştim ama çok merak edildiği için bu kutsal görevi yerine getirmeye çalışacağım. Bu gece itibariyle testi başlatıyorum. Yarın detayları yazarım inşallah. Unutursam hani nerde sonuçlar dersiniz :).

Hepsiburada'dan alacağım da nasıl yol izlemeliyim taksit olmuyormuş. 🙁

Ben MediaMarkt'tan almıştım. Kardeşime de aynı telefonu aldık ve Hepsiburada'dan aldık. Yani güvenilir sitelerden hangisinde ucuzsa onu tercih edebilirsiniz. Evet telefonlarda uzun yıllardır taksit yok.

Merhaba ben de 1 haftadan kısa süredir iPhone SE 2020 kullanıyorum sizin başta sorduğunuz soruları şu an ben de kendime soruyorum ve cavap arıyorum derken buraya geldim bu en sonki yazınızda güncelleyeceğim ve tekrardan ekran süresini paylaşacağım demişsiniz fakat ben göremedim eğer güncellediyseniz ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler

Merhaba. Ekran süresi testi tamam.Ekran süresinde daha önceki testime oranla bir miktar azalma var. Pil sağlığım %97. Önceki testte %99 ya da %100'dü tam hatırlamıyorum. Güncelleme kararı size ait fakat eninde sonunda güncelleyeceksiniz. Sonuçta iOS 14 çıkalı da hayli zaman oldu. Stabilizasyo konusunda sıkıntı olacak bir durum kalmadı yan ortada. Ekran süresi 30-45 dakika arası kısalmış görünüyor. Fakat bu pil sağlığından mı yoksa güncellemeden mi bilmiyorum? Testim de çok stabil olmayabilir. Keşke güncellediğim gün test etseydim.

Dosya Ekleri

• iPhone ES.jpeg
    iPhone ES.jpeg
    61,2 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı