iPhone SE 2020 veya Galaxy A52 alınır mı?

Rewee

Decapat
Daha fazla  
iPhone SE 2020 çok hoşuma giden bir telefon fakat pili beni çok düşündürüyor işlemcisi falan her şeyi süper. A52 de güzel ama daha çok Apple kullanmak istiyorum. Telefonu hem oyun oynamak hem normal olarak kullanacağım.

Zaten çoğu kişi iPhone alacaksan biraz şarjda oyniycaksın diyor. IPhone'nun bütün telefonları öyle.

Hocam oyun için SE 2020 alınmaz. Sarj da oynarsanız eğer bataryası 6 ya da ölür 1 günü zor çıkarır. Eğer günde 2 kere telefonu sarj etmek sizin için sıkıntı değil ise SE 2020 alın. Eğer batarya olarak iyi, performans olarak da ortalama bir telefon sizin için yeterli ise A52 de alınabilir.

Hocam oyun için SE 2020 alınmaz. Sarj da oynarsanız eğer bataryası 6 ya da ölür 1 günü zor çıkarır. Eğer günde 2 kere telefonu sarj etmek sizin için sıkıntı değil ise SE 2020 alın. Eğer batarya olarak iyi, performans olarak da ortalama bir telefon sizin için yeterli ise A52 de alınabilir.

Hocam günde 2 kere şarja takmak sıkıntı değil de zaten ileri zamanlarda parasıyla yeni orijinal batarya taktıramaz mıyım?

Taktırırsınız hocam ama oyun için SE 2020 alınmaz bence. Küçük ve 720p ekranında çok da tat vermez. Sizin için sıkıntı yok ise orası ayrı tabii.

Hocam ben eskiden 6S kullandığım için sıkıntı yaratmaz bir tek pil için Android almak istemiyorum SE alıp uzun vadeli kullanmak istiyorum zaten oyunuda yıllar boyu oynamayacağım bir süre sonra bırakırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı