iPhone SE (2020) alınır mı?

• Konuyu başlatan vei
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 252

vei

Attopat
Daha fazla  
Merhaba, oyun oynamak icin bir Apple istiyorum. Bütçem xrya ve SE'ye yetiyor sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şu an SE 2020 kullanıyorum memnunum.
Oyunlarda kasma donma vb. olmuyor ama ekranı ve pili oyun oynamak için yetersiz.
Hem de pil sağlığı çok hızlı düşüyor oyun için tavsiye etmem.

iPhone XR ve XS IOS 18 alacak birçok kaynağa göre. Eğer doğruysa XR alınır. Ama şu anlık deji pille se 2020 iyidir.

iPhone SE 2020 kullanıcısı olarak şunları söylemek isterim ki, o telefon sabahtan akşamlara kadar oyun oynanamak için üretilmedi. Telefonun ekran ve bataryası - yönde bir özellik katmakta. İlla bu modeli almak isterseniz maksimum 1.5-2.5 saat oyun oynarsınız.

SE 2020 modelinin pil performansı kötü diye biliyorum.
Çok teşekkur ederim bilmiyordum peki 11 pro nasil olur sizce?.

iPhone SE 2020 kullanıcısı olarak şunları söylemek isterim ki, o telefon sabahtan akşamlara kadar oyun oynanamak için üretilmedi. Telefonun ekran ve bataryası - yönde bir özellik katmakta. İlla bu modeli almak isterseniz maksimum 1.5-2.5 saat oyun oynarsınız.
Peki 11 pro nasıl?.

Çok teşekkur ederim bilmiyordum peki 11 pro nasil olur sizce?.

Peki 11 pro nasıl?.
11'in ömrü kalmadı. Güncelleme almayacak yakında. İkinci el alacağınız 11 pro cihazlar da çok yıpranmış 3-4 yıllık cihazlar olacak. Özellikle oyun oynamak istiyorsanız oyun odaklı üretilen android cihazlara yönelebilirsiniz. Bence ya bütçenizi artırın ya iOS isteğinden vazgeçin.

Geri
Yukarı