iPhone SE 3 alınır mı?

SsercanN

Femtopat
iPhone SE 3 ve iPhone 11 aynı fiyattalar, arada kaldım.

iPhone SE'nin ekranı 4.7 inç ama denildiği kadar küçük mü yoksa rahatça oynayabilir miyim?

iPhone SE 3 ve iPhone 11 aynı fiyattalar, arada kaldım.

iPhone SE'nin ekranı 4.7 inç ama denildiği kadar küçük mü yoksa rahatça oynayabilir miyim?
SE kullanıcısıyım alınmaz. Ekran görüntüsü hiç yeterli değil. 7Plus'ın bile çok daha iyi bir ekranı vardı benim için.

Alınmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben SE nin bir önceki versiyonuna sahiptim telefon küçüktü. Tatmin vermiyordu ama kasma donma yaşamadım akıcı Pubg oynatıyordu ama ısındırıyordu :D Sonra da ellerim terliyordu. Tabi önceki seri ama yine de iyice araştırın bence daha iyileri vardır :D

Ben SE nin bir önceki versiyonuna sahiptim telefon küçüktü. Tatmin vermiyordu ama kasma donma yaşamadım akıcı Pubg oynatıyordu ama ısındırıyordu :D Sonra da ellerim terliyordu. Tabi önceki seri ama yine de iyice araştırın bence daha iyileri vardır :D
SE3 mobil oyunlarla alay edecek kadar güçlü bir grafiğe sahip 10 küsür gb olan Genshin İmpact'ta bile 60 fps veriyor.

Gereksiz bir telefon bence, ekranı günümüz için uygun değil ve güç her şey demek değildir, gerçekten konforsuz bir telefon ve onun ile oyun oynamak bir işkence.

Gerçek bir deneyim istiyorsan günümüzün ekran standartlarında bir telefon almanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı