iPhone SE 3 nasıldır?

urn4ga

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: MSI B450-M-A PRO MAX, CPU: AMD Ryzen 3 3200G, GPU: MSI GTX 1650 LP OC 4GB, RAM: HyperX Fury Black 8x2GB 3600MHZ RGB, PSU: Corsair TX650M Kasa: Everest Crystal, Termal Macun: Arctic MX-4
Meslek
Öğrenci, yarı zamanlı grafiker ve developer
Selam. Az önce açtığım başka bir konu vesilesiyle, @EsatKa ve @smtfra hocalarımın önerisi üzerine SE 3 geçmeyi düşünüyorum. Asıl istediğim özellikler iOS 17, çentiksiz, ve olabildiğince ekran çerçeve oranı yüksek olsun.

Selam. Az önce açtığım başka bir konu vesilesiyle, @EsatKa ve @smtfra hocalarımın önerisi üzerine SE 3 geçmeyi düşünüyorum. Asıl istediğim özellikler iOS 17, çentiksiz, ve olabildiğince ekran çerçeve oranı yüksek olsun.

Güzel bir telefon hocam, alınır. @Ömertu sırf beğenmedim attığım için beğenmedim attığını o kadar iyi biliyorum ki, ilk önce git biraz telefonlar hakkında bilgi öğren.

Son düzenleme:
Ekranı küçük anladığım kadarıyla zaten küçük bir ekran istiyorsunuz ancak ekranın teknolıjiside zayıf bir de batarya performansı çok kötü onun dışında güzel cihaz bende iPhone SE 2020 kullanıyordum iPhone 12 Mini'ye geçtim ve ekran ve kamera tarafında çağ atladım bataryası o kadar performanslı değil maalesef.

Ekranı küçük anladığım kadarıyla zaten küçük bir ekran istiyorsunuz ancak ekranın teknolıjiside zayıf bir de batarya performansı çok kötü onun dışında güzel cihaz bende iPhone SE 2020 kullanıyordum iPhone 12 Mini'ye geçtim ve ekran ve kamera tarafında çağ atladım bataryası o kadar performanslı değil maalesef.

Benim arkadaşımda SE var kamerası filan güzel telefonda ama ben vermem o parayı o telefona.

Hocam o telefonu alacaksınız fakat birisi kaç TL'ye aldın deyince 16 bin TL'ye mi aldım diyeceksiniz. Vallahi dalga geçerler. İllaki iPhone istiyorum diyorsanız bütçe yetiyorsa iPhone 12 bakabilirsiniz.

Güzel bir telefon hocam, alınır. @Ömertu sırf beğenmedim attığım için beğenmedim attığını o kadar iyi biliyorum ki, ilk önce git biraz telefonlar hakkında bilgi öğren.

@EsatKa Telefonun bu fiyata alınamayacağını ve tasarımının 5-10 yıl geride kaldığını düşündüğüm için size beğenmedim attım. Kendi fikirlerinize zıt düşünen insanlara neden böyle saldırıyorsunuz anlamadım. Ayrıca bana sizin dışınızda 2 kişi daha beğenmedim attı ama ben onlara beğenmedim atmadım yani gereksiz paranoyaklık yaptığınızı düşünüyorum.

Fiyatına bakılmazsa tabii ki alınır. 16 bin TL'yi SE 3'e vereceğime az daha ekleyip iPhone 12 alırdım. Ve niye bu kadar sinirlenmeye gerek vardı?

iPhone 11'e bakabilirsiniz. İstediğiniz bütün özellikleri SE 3'ten daha iyi yapacaktır.

Düzeltme: Çentiksiz yazdığını görmemişim. Ama çentik aşırı rahatsız etmiyorsa iPhone 11 söylediğiniz şeyler için tercih edilebilir.

iPhone SE 3'ün işlemcisi iPhone 11'e göre daha iyi ve performanslı. Fakat kamera konusunda iPhone 11 fark atıyor. İkisini de almaya değmez (sıfır alacaksanız tabii.)

2. elde 20000 TL civarı iPhone 14'lar satılıyor. 2. el tercih edilecekse bakılabilir.

Geri
Yukarı