iPhone SE 4 beklenmeli mi?

Merhaba. Şu an S20 FE kullanmaktayım ve telefonumdan çok memnunum fakat S20 FE bile büyük bir telefon bana göre. Küçük telefonları taşıması ve kullanması benim için daha kolay. Android tarafındaki son küçük telefon S10e diye biliyorum. O da çok eskidi artık. Bu yüzden SE 4'ü bekliyorum. Sanırım yeni SE, Face ID ile gelecek yani telefonun ekranında tuş olmayacak. Ya 12-13 mini boyutunda olacak ya da 6.1 inç boyutunda olacak diye duydum. Duruma göre SE 4 çıktığında ya 13 Mini'ye geçeceğim ya da SE 4'e. Belki daha önceden 13 mini de alabilirim. Tamamen SE 4'ün fiyatına bağlı. Sizce ne kadar olur? Beklenmeli mi? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Bence 6.1 inç olmaz diye düşünüyorum iPhone 13 mini ile hemen hemen birebir olur muhtemelen fiyat ise şu an iPhone 13 mini bakıyorum başlangıç fiyatı 128 GB yani 36.609,00 SE modeli ise muhtemelen 28.746,00 civarı bir şey olur.

Veya Apple bizi şaşırtabilir 8 Plus tasarımı iPhone 13 özelliklerine benzer olabilir işlemci A17 Pro olur ama tasarımı iPhone 13 mini gibi olursa işlemcisi A16 olabilir.

Bence 6.1 inç olmaz diye düşünüyorum iPhone 13 mini ile hemen hemen birebir olur muhtemelen fiyat ise şu an iPhone 13 mini bakıyorum başlangıç fiyatı 128 GB yani 36.609,00 SE modeli ise muhtemelen 28.746,00 civarı bir şey olur.

Veya Apple bizi şaşırtabilir 8 Plus tasarımı iPhone 13 özelliklerine benzer olabilir işlemci A17 Pro olur ama tasarımı iPhone 13 mini gibi olursa işlemcisi A16 olabilir.
Umarım 6.1 inç olmaz. 13 mini boyutu çok iyi benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı