DEJİ batarya nasıldır?

Yago

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Front End Developer / Profosyonel Powerlifting Sporcusu
Deji Apple iPhone 6S Mucize Batarya (2200mAh) Fiyatı

Bu bataryadan almayı düşünüyorum da. Fiyatı bir tık artmış. @Recep Baltaş 'ın kendi iPhone 6 cihazına taktığı videoyu izlemiştim.

Kendileri de öneriyordu. Ona istinaden almayı düşündüm. Çünkü çıkma veya orijinal batarya bulmak zor ve uğraştırıcı.

Ürün yorumları iyi gibi duruyor ama yine de size de sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
DEJI markaları genelde beğenmekteler. Orijinal batarya belirttiğin gibi Apple Mağazası dışında bulmak zor. Genellikle Apple etiketi basılmış Çin malı üretimler olmakta. Takabileceğinize inanıyorsanız alın, videodaki gibi kolay gelmeyebilir daha önce hiç denememiş birisi için.
Iphone 6s için aldık 6-7 ay sonra berbat bi duruma geldi. Değiştirmeden önceki halinden kat ve kat daha kötü. Biranda %1'e düşmeler şarja takınca biranda %20 olmalar. Akşam yatarken %100 sabah %1, %1 ama %20'ymiş gibi uzun süre daha kullanılması vs. çok sinir bozucu. Bataryayı ilk aldığımda hiç sıkıntı yoktu ama çok çabuk bozuldu.
Bir ara alınmaz demiştim bu marka için. Ben hala tavsiye etmiyorum, alacaksanız orijinal batarya alın.

Garantiye yollayın o zaman ürünü, 1 yıl garantisi olması lazım.
Hala para ediyorken telefonu sattık(tabi ki pil durumunu belirterek). Yazılım olarak fazla ömrü kalmadı zaten iphone 6s'in. Mi A3'e geçiyoruz:)
Bir ara alınmaz demiştim bu marka için. Ben hala tavsiye etmiyorum, alacaksanız orijinal batarya alın.
Fiyat olarak çok fark olduğu için alıyor millet aslında, mecburiyetten yani.

Apple kendisi de zaten orjinal olmayan bataryalar dışında başka bir batarya takılmasını tavsiye etmiyor. Orjinal bataryalar dışındaki bataryalar bir zaman sonra performans sorunlarına ve sıkıntılara yol açıyor genelde.

Deji Apple iPhone 6S Mucize Batarya (2200mAh) Fiyatı

Bu bataryadan almayı düşünüyorum da. Fiyatı bir tık artmış. @Recep Baltaş 'ın kendi iPhone 6 cihazına taktığı videoyu izlemiştim.

Kendileri de öneriyordu. Ona istinaden almayı düşündüm. Çünkü çıkma veya orijinal batarya bulmak zor ve uğraştırıcı.

Ürün yorumları iyi gibi duruyor ama yine de size de sormak istedim.
Bir süre önce 6S Plus cihazımda kullanmıştım. Son derece başarılı bir batarya idi. Orijinalinden daha iyi bir performans veriyordu hatta.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı