iPhone SE Jak Girişi Küflü Çıktı

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yenilenmiş (swap) iPhone SE 2016 aldım. Kulaklık Jak girişi küflenmiş gibi. Acaba yenilenmeden önce suya, denize falan mı düşmüş? Sıvı temas yüzünden oksitlenmiş olabilir mi? Telefon 12 ay servis garantili, jak girişli kulaklık fazla kullanmıyorum. Bluetooth düşünüyorum. Sizce bu ciddi bir sorun mu? İade etmeli miyim?

F727E394-8979-4391-A26D-A1BF08CB38C2.jpeg
7A2119C6-E1D0-4BC5-A997-20B3BAB68777.jpeg
94173E8F-3E96-4F01-AF43-F059C16A26A4.jpeg

Merhaba arkadaşlar. Yenilenmiş (swap) iPhone SE 2016 aldım. Kulaklık Jak girişi küflenmiş gibi. Acaba yenilenmeden önce suya, denize falan mı düşmüş? Sıvı temas yüzünden oksitlenmiş olabilir mi? Telefon 12 ay servis garantili, jak girişli kulaklık fazla kullanmıyorum. Bluetooth düşünüyorum. Sizce bu ciddi bir sorun mu? İade etmeli miyim?

Eki Görüntüle 1056478Eki Görüntüle 1056479Eki Görüntüle 1056480
Hocam ne kadara aldınız?

Ya hocam adı üstünde yenilenmiş telefon, bu kadar pimpiriklenecekseniz gidin sıfırını alın. Satıcı o telefonu satarken size fabrika çıkışlı sıfır diye satmıyor, siz de bunu bilerek alıyorsunuz sonuçta. O telefon satılabiliyorsa sorunsuz çalışıyor demektir, kozmetik sorunlar telefonun çalışmasını engellemiyor sonuçta.

Hocam ne kadara aldınız?
1144 hocam.
Ya hocam adı üstünde yenilenmiş telefon, bu kadar pimpiriklenecekseniz gidin sıfırını alın. Satıcı o telefonu satarken size fabrika çıkışlı sıfır diye satmıyor, siz de bunu bilerek alıyorsunuz sonuçta. O telefon satılabiliyorsa sorunsuz çalışıyor demektir, kozmetik sorunlar telefonun çalışmasını engellemiyor sonuçta.
Hocam az düşünsek bu yorumu yapmazdık bence, bu telefonun sıfırı bulunmaz bulunsa da iphone se 2020 model ile aynı fiyat olur. Yenilenmiş ürün aldım teşhir ürünü değil. Kozmetik kısmı sıfırlanarak satış yapılıyor dendi.

Son düzenleme:
1144 hocam.

Hocam az düşünsek bu yorumu yapmazdık bence, bu telefonun sıfırı bulunmaz bulunsa da iphone se 2020 model ile aynı fiyat olur. Yenilenmiş ürün aldım teşhir ürünü değil. Kozmetik kısmı sıfırlanarak satış yapılıyor dendi.
Sıfırdan kastım sıfır telefon zaten sıfırının olmadığını ben de biliyorum, demek istediğim sanki sıfır telefon almış gibi böyle yanında yönünde hata aramanız abes sadece. Daha önce 6-7 kere sıfır olmayan telefon almış biriyim, bi kere telefonun jak girişine ışık tutup kontrol etme gereği duymadım. Siz biraz şeysiniz anlaşılan.

Sıfırdan kastım sıfır telefon zaten sıfırının olmadığını ben de biliyorum, demek istediğim sanki sıfır telefon almış gibi böyle yanında yönünde hata aramanız abes sadece. Daha önce 6-7 kere sıfır telefon almış biriyim, bi kere telefonun jak girişine ışık tutup kontrol etme gereği duymadım. Siz biraz şeysiniz anlaşılan.
Bence kafamızı kullansak sıfır telefona dikkatli bakmaya gerek olmadığını anlayabiliriz. Ben sıfır değil swap cihaz aldım arada ki fark bu. İade süreci içinde sorun varsa kontrol amaçlı her yerine baktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı