iPhone SE mi, 5S mi?

Turk Kahvesi

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar yıllardır Android kullanıcısıyım, İos'u merak ediyorum ve boyut olayından dolayı geçmek istiyorum, şimdi İphone 5s alsam İphone Se almadım diye çok şey kaybeder miyim, düşündüğüm İphone yazılımıyla öne çıktığı için fazla donanıma gerek olmadığını düşündüğüm için fazla para vermek istemiyorum, Android tarafında tüm markaları denedim ve Android'i çok iyi biliyorum İos'a alışmakta zorluk çeker miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
5S kullanıcısıyım. Ama SE 6s'in küçültülmüş versiyonu olmuş. Bu yüzden şiddetle ve kesinlikle SE almanızı öneririm. Android kullanıcısı olmanız sizin için bir eksi değil. Bende androidden IOS'a geçtim. 1 hafta içinde alışıyorsunuz. Çok büyük bir dert değil.

iPhone SE donanım olarak çok daha güçlü. Ekranları aynı. Ayrıca SE 3D Touch destekliyor, 5s desteklemiyor. iPhone SE daha güncel. Kesinlikle SE. Ama 4 inç ekrana geçiş yaşarken önceden Note serileri gibi büyük ekranlı telefonları kullanıyorsanız rahatsız olabilirsiniz.

Genelde 5 inçlik telefonlar kullandım bu sefer küçük ekran düşünüyorum. Bende öyle düşünmüştüm :) Şimdi 2 bin lira verince de aklım diğer S6 ve Z5 gibi modellere gidiyor ne önerirsiniz?
İphone istememin sebebi İos denemek istemiş olmam.

İphone 5s kullanıcısıyım ve oldukça memnunum. Fakat SE donanım açısından 5s e göre üst düzey. Eğer ios denemek için istiyorsanız ve hesaplı olsun diyorsanız 5s işinizi fazlasıyla görür. Ama ios'tan memnun kalacağınızı düşünüyorum ve durumunuz varsa SE alın derim.

Bu iki modelden birisini almak istiyorsanız SE almak daha mantıklı bir tercih olur. IOS ile uzun bir süre geçirmek ve ekran boyutunu da çok küçük kullanmak istemiyorsanız 6S 'e bakmak daha doğru olur. 5S'e çok uygun bir fiyat bulmazsanız para harcamayın.

5s fazla satamadığı için modifiye edip se modelini satışa çıkardı diye soylenti var.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Görmemiş gibi davranacağım. :)

Genelde 5 inçlik telefonlar kullandım bu sefer küçük ekran düşünüyorum. Bende öyle düşünmüştüm :) Şimdi 2 bin lira verince de aklım diğer S6 ve Z5 gibi modellere gidiyor ne önerirsiniz?
İphone istememin sebebi İos denemek istemiş olmam.
Diğer android telefonlar hakkında ne düşünürsünüz bilmem de kesinlikle Xperia Z5 almayın. Sony'nin en başarısız telefonu. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı