iPhone SE vs iPhone 11

Bütçe
8000
Oyun oynamam sadece video, dizi ve sosyal medya küçük telefon istememin sebebi antrenmana okula vs gidiyorum sürekli ve büyük telefon cebimde falan sıkıntı çıkartıyor ve tek el kullanımı eziyet sizce 12 mini mi yoksa SE mi arada 1850 TL'ye değecek fark var mı?
SE 2020 bu isteklerinizi çok rahat karşılar fakat kullanım durumunuza göre günde iki kez şarja takmak ve hatta kaliteli bir powerbank edinmeniz şart gibi bir şey. 12 mini ile arasında performans bakımından uçurum yok hatta hissetmezsiniz bile. İkisi de canavar gibi ve bulundukları fiyat bandının en iyileri. Yerinizde olsam 12 mini arasındaki fiyat farkını cebimde tutup SE 2020'ye yönelirdim. Fakat param varken neden bir tık daha iyisine sahip olmayayım derseniz de (A14 + 406 mAh kapasite) haksız sayılmazsınız.

Ek olarak Apple'ın Nisan lansmanında SE 3 ya da SE Plus adında yeni modeli duyurması bekleniyor. iPhone 13'ün A15 işlemcisi kullanılacak ve 5G'ye sahip olacak. SE 2020'den sonra en düşük fiyatı taşıyacak muhtemelen.

@Haluk Albayrak video çekip durmuyorsa arkadaş her türlü yeter. İkinci telefonum iPhone 8 var 30GB boş yer var kişiden kişiye göre değişir.

O zaman iPhone 12 almaya gerek olduğunu sanmıyorum arkadaş video izliyor iPhone 8 Plus alıp geri kalan parayı değerlendirebilir.

O zaman iPhone 12 almaya gerek olduğunu sanmıyorum arkadaş video izliyor iPhone 8 Plus alıp geri kalan parayı değerlendirebilir.

Hocam kalite farkı olmaz mı 12 ile 8 arasında işlemci vs ek olarak 64 GB yeter diye düşünüyorum telefona sadece bir yere giderken dizi indireceğim onun harici tabii ki fotoğraf video çekerim ama normal insanların çektiği kadar.

Geri
Yukarı