iPhone SE vs iPhone 11

Hangi SE 2 mi? SE 3 mi?

3 hocam.
SE işlemci konusunda çok üstün ekranı LCD mi onu bilmiyorum araştıramadım tam önce buraya sormak istedim.

iPhone 11 alın bence hocam, daha büyük ekran daha iyi batarya. Sizin yerinizde olsam tercihimi iPhone 11'den yana kullanırdım.

Ekranın küçük olması benim leyhime olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamera ve ekran olarak 11 daha iyi. Donanım ve performans olarak ise SE 3 daha iyi. Panel olarak ikisi de IPS. Her iki panel de kötü.

iOS üzerinden sizin öneriniz NEDIR10-11 bütçem var. İlk önce yurt dışı iPhone 12 düşünüyordum ama, birkaç yerde IMEI atılmıyor gibi şeyler duydum ve şüphelendim. Yurt dışı alsam IMEI attırabilir miyim? Ya da ikinci el TR cihazlardan öneriniz nedir?

Güncellik açısından bakıyorsanız SE derim, daha büyük bi' ekran ve batarya kapasitesi istiyorsanız 11 tercih edebilirsiniz.
IMEI vs işlerle uğraşmamanızı tavsiye derim illa bi' yerde tıkanacaksınız ve satmak istediğinizde piyasanın altında vereceksiniz.

@BERWAR hocam SEnin bataryası da düşük ondan vazgeçtim sanırsam. 12 mini de gözüme güzel çarpıyor. 11 ve 12 mini arasında ne söyleyebilirsiniz bana?

Geri
Yukarı