IPhone 11 vs iPhone SE

Grolisard

Hectopat
Daha fazla  
Hangisi tercih edilmeli? Çok oyun oynayan biri değilim, daha çok sosyal medyada takılıyorum. Tasarım benim için önemli değil. Şu an J7 Prime kullanıyorum, her özellik işime gelir :D Ya da üstüne biraz daha koyulup 11 Pro ya da 12 mi tercih edilmeli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangisi tercih edilmeli? Çok oyun oynayan biri değilim, daha çok sosyal medyada takılıyorum. Tasarım benim için önemli değil. Şu an J7 Prime kullanıyorum, her özellik işime gelir :D Ya da üstüne biraz daha koyulup 11 Pro ya da 12 mi tercih edilmeli?
Alacağınız se 2020 modelse ve ikisi arasından birini almak zorundaysanız 11 alın.11 pro ya da 12ye bütçe yetiyorsa bu telefonlara bakmayın bile.

12 ve 1 Pro'ya baktımda pek mümkün değilmiş :D SE düşünüyorum 3. nesil ve bulabilirsem 2. el bakacağım. Bataryası üzermi peki oyun oynamıyorum.

12 ve 1 Pro'ya baktımda pek mümkün değilmiş :D SE düşünüyorum 3. nesil ve bulabilirsem 2. el bakacağım. Bataryası üzermi peki oyun oynamıyorum.
Günlük kullanım için bence yeterli.Ben olsam 11 alırdım.Se 3 yeni nesil işlemcili bir telefon biliyorum bazı arkadaşlar bana kızabilir fakat İphone 11 tasarımı çok hoşuma gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı