iPhone SE vs iPhone 6

berkay1442

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba ben bu yaz sonlarına iPhone almayı planlıyorum ama ikisinin arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim. iPhone SE mi alayım yoksa iPhone6 mı alayım?

iPhone SE almanızı öneririm. Performans ve kamera olarak İphone 6'dan daha iyi bir cihaz. Ama sizin için büyük ekran önemli ise iPhone 6 almanızı öneririm.

6S alınmaz mı? Bence alınır ne güzel geniş ekran.
Kardeşim ben telefonda genellikle oyun oynarım. Ve bunun için 4000 tl verip iphone 6s almaktansa note 5 almak daha mantıklı. Ayrıca bir telefona 4000 tl vereceğime asus x550jk + note 5 alabilirim. Şimdi sence de mantıklı mı ?

Kardeşim ben telefonda genellikle oyun oynarım. Ve bunun için 4000 tl verip iphone 6s almaktansa note 5 almak daha mantıklı. Ayrıca bir telefona 4000 tl vereceğime asus x550jk + note 5 alabilirim. Şimdi sence de mantıklı mı ?

onları alır 1 2 yıl kullanırsın iphone alır 4 yıl kullanırsın vede güncel oyunlardan mahrum kalmassın .

Ayrıcada geniş ekranda ki oyun zevkini küçük telefonlar veremez .

iPhone 6 daki ram seni herhangi bir konuda yarı yolda bırakmaz, bakma sen Apple Samsung 4 GB rame geçiş yapacak bende fazla altında kalmayayım diye 2 ye çıkardı. iOS de 1 gb ram rahatlıkla yeter 4-5 sene için.
Bu iki telefon arasında ise 6 alman mantıklı olur, klasik iPhone kasası olan SE nin tipine bir hayranlığın yoksa 6 al derim.

Kesinlikle iPhone SE almanızı öneririm. Telefon benchmark programlarında iPhone SE 6S ten daha yüksek bir performans göstermektedir. iPhone 6S ile içeriği tamamen aynıdır bir nevi küçültülmüş 6S gibi düşünün fakat büyük ekran takıntınız var ise 6 alabilirsiniz uzun ömürlü olsun istiyorsanız SE çok daha mantıklı bir seçim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı