iPhone SE vs iPhone XR vs iPhone X

Selam, yeni model iPhone alacak bütçem yok ve iPhone 11 gibi bir telefona o kadar fazla para harcamak istemiyorum.
Bu yüzden bu telefonlar ilgimi çekti, sizce hangisi alınmalı?

iPhone SE.
iPhone XR.
iPhone X

SE(2020) işlemcisi yeni, XR tasarımı ve boyutu hoşuma gidiyor, X ekran kalitesini beğeniyorum.
2. el veya yenilenmiş almayı planlıyorum. Bütçem maksimum 10.000. 64 veya 128 GB modellerine bakacağım.

iPhone X OLED ekran kullanıyor ve işlemcisi bi' tık yeni alınabilir. Naçizane tavsiyem Android tarafında realme GT2 Pro almanızdır. İlla iPhone olacaksa bence bütçeyi biraz daha arttırıp iPhone 12/13 serisi almanızdır. Tekrar zam gelir mi bilmiyorum.

Selam, yeni model iPhone alacak bütçem yok ve iPhone 11 gibi bir telefona o kadar fazla para harcamak istemiyorum.

iPhone SE.
iPhone XR.
iPhone X

SE(2020) işlemcisi yeni, XR tasarımı ve boyutu hoşuma gidiyor, X ekran kalitesini beğeniyorum.
2. el veya yenilenmiş almayı planlıyorum. Bütçem maksimum 10.000. 64 veya 128 GB modellerine bakacağım.

SE 2 almanı tavsiye ederim.

iPhone SE.
iPhone XR.
iPhone X

Donanım olarak SE 2 daha iyi, ben olsam SE 2 alırdım.

iPhone SE.
iPhone XR.
iPhone X

Hocam 10bine rahatça 11 alabilirsiniz

iPhone X OLED ekran kullanıyor ve işlemcisi bi' tık yeni alınabilir. Naçizane tavsiyem Android tarafında Realme GT2 Pro almanızdır. İlla iPhone olacaksa bence bütçeyi biraz daha arttırıp iPhone 12/13 serisi almanızdır. Tekrar zam gelir mi bilmiyorum.

iPhone X'in OLED özelliğini seviyorum. Renkleri daha hoş veriyor ve izlediğim-oynadığım şeyleri daha iyi hissettiriyor. Fakat herkes XR önerdi.

Hocam 10bine rahatça 11 alabilirsiniz.

2. el veya yenilenmiş alacağım.2. el iPhone 11 gördüm fakat ya parçası değişmiş ya da yurt dışı cihaz. Söylediğim cihazların 2. elleri 9-10 bin bandında ve orijinal ürüne daha yakın.

iPhone X'in OLED özelliğini seviyorum. Renkleri daha hoş veriyor ve izlediğim-oynadığım şeyleri daha iyi hissettiriyor. Fakat herkes XR önerdi.

2. el veya yenilenmiş alacağım.2. el iPhone 11 gördüm fakat ya parçası değişmiş ya da yurt dışı cihaz. Söylediğim cihazların 2. elleri 9-10 bin bandında ve orijinal ürüne daha yakın.

Hocam az once sari siteden baktim 10.500e gayet temiz olanlari var

Sadece iPhone için bir tavsiye istiyorsanız XR derdim.

Gelir şimdi Samsung önerenler.
X alma kullandım beğenmedim XR alabilirsin.

XR daha iyi olur.

Peki neden XR? Tam olarak bakmadım ama işlemcisi mi daha iyi? Veya X modelinden ne gibi bir üstünlüğü var? Çünkü X modelinde OLED ekran varken XR modelinde LED ekran kulanılıyor. X modelinin renkleri daha iyi ve çift kameralı. Bu ikisi arasında kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı