iPhone SE vs Samsung A5 2017

bk_yldz

Hectopat
Benim için önemli olan kamerası ve pil performansı, genel olarak sosyal medya kullanıyorum ve oyun oynuyorum sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Iphone SE kullanıyorum. Gayet memnunum. Pil olsun ,kamera olsun, performans olsun. Ufak telefon seviyorsan SE almanı öneririm.

Bütçeniz nedir? Tavsiyem Asus Zenfone 3 veya Huawei P9.
İki telefon arasından A5 biraz daha iyi.
Asus Zenfone serisini tavsiye etmiyorum. Önce kıçı kırık donanımsal hatalarını düzeltsinler. 2 yılın sonunda illa Kamera, SIM modülü arızası, çip arızası gibi gereksiz bir ton sorunla boğuşmaya başlıyorsunuz.

Asus Zenfone serisini tavsiye etmiyorum. Önce kıçı kırık donanımsal hatalarını düzeltsinler. 2 yılın sonunda illa Kamera, SIM modülü arızası, çip arızası gibi gereksiz bir ton sorunla boğuşmaya başlıyorsunuz.
Zenfone 3'de bu tip problemler yok artık. Telefon 1 yıldır piyasada zaten olsa çıkardı bu problemler. Zenfone 2 modelinde çok sorun vardı o konuda haklısınız.

Zenfone 3'de bu tip problemler yok artık. Telefon 1 yıldır piyasada zaten olsa çıkardı bu problemler. Zenfone 2 modelinde çok sorun vardı o konuda haklısınız.
ZenFone 3 içinde geçerli aynı durumlar. Ufak bir araştırmayla yabancı forumlardaki şarj, sinyalizasyon, kamera gibi gibi bir ton problem mevcut. ZenFone 2 rezaletine değinmek istemiyorum. İlk nesil ZenFone 5 sahibi biri olarak oda patladı. Kaçıncaya SIM Flex denedim saymadım ama hiçbir şekilde şebekeye bağlanamadım. Cihazın modemi durduk yere uçtu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı