iPhone SE vs Samsung Galaxy A71

Kanka iPhone 8'den sonra Apple batarya işini çözdü.

Yok hocam yani o anlamda değil bataryası A71 veya M51 gibi gitmez pek yüksek bir bataryası yok telefonun düşük bir bataryası var (iPhone'lara göre bile biliyorum bende iPhone kullandım normal bir 2000 mAh gibi gitmez biliyorum ama o şekilde bile pek yüksek değil)

Yok hocam yani o anlamda değil bataryası A71 veya M51 gibi gitmez pek yüksek bir bataryası yok telefonun düşük bir bataryası var (iPhone'lara göre bile biliyorum bende iPhone kullandım normal bir 2000 mAh gibi gitmez biliyorum ama o şekilde bile pek yüksek değil)

1046 mAh olan iPod touch 6. nesilde iOS 12.5.1 aktif şekilde kullanıyorum hocam, günde 7-8 saat müzik 2-3 saat sosyal medyada gayet işimi görüyor tek sarjı ile ( batarya sağlığı bayağı düşük fakat ölçülmüyor)

1046 mAh olan iPod touch 6. nesilde iOS 12.5.1 aktif şekilde kullanıyorum hocam, günde 7-8 saat müzik 2-3 saat sosyal medyada gayet işimi görüyor tek sarjı ile ( batarya sağlığı bayağı düşük fakat ölçülmüyor)
Benim için İşte full ekran olsun batarya çok iyi olsun önemli değil sosyal medyada iphone çok iyi performans veriyor

Benim için işte Full ekran olsun batarya çok iyi olsun önemli değil sosyal medyada iPhone çok iyi performans veriyor.

Hocam 5-6 yıl kullanacaksanız zaten tek seçenek gibi
IPhone'lar daha iyi performans verse de görüntü anlamında M51-A71 gib modeller daha önde o yüzden onları önermiştim.

Geri
Yukarı