Samsung Galaxy A70 vs A71

Magicbaz

Decapat
Merhabalar yakında bir telefon almayı düşünüyorum ve aklıma ilk gelen bir arkadaşın tavsiyesiyle Galaxy A serisi olmuştu. A70 almayı düşünürken incelemek için internete baktığımda hep A71 çıkıyor karşıma, bunlar aynı telefonun yeni nesil versiyonu gibi bir şey mi yoksa farklı bir telefon mu?

Ayrıca A50 ile A70 arasında da kalmıyorum değil, siz bu telefonlardan birini önerir misiniz? 3-4 sene idare edebilir mi? Eğer önermiyorsanız bu bütçelerde önerebileceğiniz başka telefon var mıdır?

Merhabalar yakında bir telefon almayı düşünüyorum ve aklıma ilk gelen bir arkadaşın tavsiyesiyle Galaxy'a serisi olmuştu. A70 almayı düşünürken incelemek için internete baktığımda hep A71 çıkıyor karşıma, bunlar aynı telefonun yeni nesil versiyonu gibi bir şey mi yoksa farklı bir telefon mu?

Ayrıca A50 ile A70 arasında da kalmıyorum değil, siz bu telefonlardan birini önerir misiniz? 3-4 sene idare edebilir mi? Eğer önermiyorsanız bu bütçelerde önerebileceğiniz başka telefon var mıdır?

Bütçe ne?

Çok güzel M51 al geç hiç bakma batarya devasa.
Bataryasının iyi olması gayet güzel fakat A70 ile arasındaki farklar nedir? Çok fazla bilgim yok telefonlar hakkında şu an eski bir Iphone 6 kullanıyorum 30dk müzik dinlesem bile şarjı %30 gidiyor ve aşırı rahatsız edici. Ayrıca çok yavaş çalışıyor. Pratik,hızlı ve uzun ömürlü (Uzun yıllar kullanabileceğim) bir telefon arıyorum.

Xiaomi Mi 9T önerildiğini de gördüm A70 karşısında fakat işletim sisteminin değişmesi konusunda insanların tartışması ve çin malının iyi olmadıklarını söylemelerinden ötürü kararsızlığa düştüm gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı