iPhone tavsiyesi

İphone 8 ve 7 önermişler :D
Arkadaşlar yılbaşında yazılım desteğini kesiyor apple 8 ailesine.
XS yada XS Max bak. X'ler kronik sorunlu face id ve ekranları perte çıkıyor çok kolay. Sağlamını bulsan bile elinde patlamayacağı meçhul

Merhaba iPhone almanı her zaman tavsiye ederim ama 11'den sonrası için aynı şeyleri artık maalesef söyleyemem. 2016 model telefona 4500-5000 TL arası para istiyorlar ve sarjı yarım gün gidiyor. Ben 2020'de 4500 liraya sıfır iPhone 7 Plus aldım aldığım hafta iade ettim çünkü yeni bir telefon aldığımı hissettirmedi o telefon.

X 5 yıllık cihaz ve kronik sorunları var tavsiye etmem ekranı dert etmiyorsan SE 2020 düşünebilirsin 8 ile aynı kasası ikinci eli 6-7 bin arası oyun oynamazsan 7-8 gidiyor bataryası.

İphone 8 ve 7 önermişler :D
Arkadaşlar yılbaşında yazılım desteğini kesiyor apple 8 ailesine.
XS yada XS Max bak. X'ler kronik sorunlu face id ve ekranları perte çıkıyor çok kolay. Sağlamını bulsan bile elinde patlamayacağı meçhul
Hocam XS baktım sahibinden com'dan kutulu sıfır diye paylaşmış ve 5800 ve ya 6500 gibi fiyatlar koymuş nasıl oluyor?

Garantisi devam eden XR alın. 7-8'e alınabilecek en güzel telefonlardan birisidir.
Aynen, 720p LCD Ekranlı xr alsın, ailenin en yavaş modelini. Neden gidip OLED FHD ekranlı xs max alsın ki, hem de daha hızlı bir model.
XR Hic de güzel bir model değildir. Ailenin en ekonomiği olarak çıkartıldı. 7-8K ₺ Bandında çok rahat XS bulunur. Çok daha üstün bir model.
X 5 yıllık cihaz ve kronik sorunları var tavsiye etmem ekranı dert etmiyorsan SE 2020 düşünebilirsin 8 ile aynı kasası ikinci eli 6-7 bin arası oyun oynamazsan 7-8 gidiyor bataryası.
SE 20 Bende kullandım 5 saatin üstünü ilk aldığımda göremedim. 1 yıl sonra 3.5-4 saate düştü. Almayın aldırmayın çok tutulan bir model değildi.
Hocam XS baktım sahibinden com'dan kutulu sıfır diye paylaşmış ve 5800 ve ya 6500 gibi fiyatlar koymuş nasıl oluyor?
Yurtdışından gelen cihazlar. Stoklarda olanlar geliyor yeni üretim değil. Bulabilirseniz güzel face id'si sağlam, ekranı değişmemiş bir xs yada max alın. XR, X, 7, 8 telefonlarının devirleri geçti.

Ben 7 kullanıyorum sakın iPhone 7 almayın sıfırda almayın 2. el de almayın çok kasıyor artık telefon 6 yıllık artık önermeyin telefonu X te de ısınma sorunu var bakabilirseniz iPhone XS bakın onu alamazsanız 8 Plus bakabilirsiniz ama eğer alabiliyorsanız XS alın eğer büyük telefon istiyorsanız XR bakın eğer aralarında XS ile (eğer alabiliyorsanız) çok azla fark varsa XS alın.
Kısaca büyük ekran istiyorsanız XR alın bütçeniz yeter zaten eğer ki büyük ekrana gerek yok ise XS bakın çok Premium bir telefon.

Ben 7 kullanıyorum sakın iPhone 7 almayın sıfırda almayın 2. el de almayın çok kasıyor artık telefon 6 yıllık artık önermeyin telefonu X te de ısınma sorunu var bakabilirseniz iPhone XS bakın onu alamazsanız 8 Plus bakabilirsiniz ama eğer alabiliyorsanız XS alın eğer büyük telefon istiyorsanız XR bakın eğer aralarında XS ile (eğer alabiliyorsanız) çok azla fark varsa XS alın.
Kısaca büyük ekran istiyorsanız XR alın bütçeniz yeter zaten eğer ki büyük ekrana gerek yok ise XS bakın çok Premium bir telefon.

Yani XR bile artık eskidi yani XR almazsanız Max'e bakabilirsiniz.

Yani XR bile artık eskidi yani XR almazsanız Max'e bakabilirsiniz.

XS şu an ortalama 6500-7500 arası daha fazla ise almayın.

Bu cihaza bakabilirsiniz yenilenmiş ürünler alınabilir ayrıca donanım olarak güçlü bir cihaz o fiyata alacağınız 0 Android cihazlardan daha iyi performans verir.

Kanka telefon 8.000 lira ve 2. el iPhone XS 2. eli ondan daha ucuz mantıksız yani Max 7500 lira iPhone XS.
Daha fazlaya satıyorlarsa kazıktır ucuz ise şüphelidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı