iPhone tavsiyesi

Aynen, 720p LCD ekranlı XR alsın, ailenin en yavaş modelini. Neden gidip OLED FHD ekranlı XS Max alsın ki, hem de daha hızlı bir model.
XR hiç de güzel bir model değildir. Ailenin en ekonomiği olarak çıkartıldı. 7-8k ₺ bandında çok rahat XS bulunur. Çok daha üstün bir model.

SE 20 bende kullandım 5 saatin üstünü ilk aldığımda göremedim. 1 yıl sonra 3.5-4 saate düştü. Almayın aldırmayın çok tutulan bir model değildi.

Yurt dışından gelen cihazlar. Stoklarda olanlar geliyor yeni üretim değil. Bulabilirseniz güzel Face ID'si sağlam, ekranı değişmemiş bir XS ya da Max alın. XR, X, 7, 8 telefonlarının devirleri geçti.

Ben kullanıyorum düşük parlaklık kullanırsan 6-7 saat arası gidiyor sadece sosyal medya kullanımı ile çok oyun oynarım dersen powerbank lazım. Alınmayacak bir cihaz değil ne istediğine bağlı sosyal medya da takılırım dersen mis gibi cihaz kürek gibi ekranlı cihazlardan gına gelmişti.

Iphone 11’den daha eski bir modeli sıfır bulma şansın yok. İkinci el temiz Iphone 11 alınabilir bütçeyi biraz arttırıp.
Sıfır demedim ki zaten.

Aynen, 720p LCD Ekranlı xr alsın, ailenin en yavaş modelini. Neden gidip OLED FHD ekranlı xs max alsın ki, hem de daha hızlı bir model.
XR Hic de güzel bir model değildir. Ailenin en ekonomiği olarak çıkartıldı. 7-8K ₺ Bandında çok rahat XS bulunur. Çok daha üstün bir model.
O paraya bulduğun XS hem garantisiz hem bataryası %85 ve altında olacak. Ayrıca XR ekran çözünürlüğü sayesinde XS Max'den bile daha hızlı benchmarklarda. Ezbere konuşmuşsun benim abilerim telefon al sat işinde kime ne öğretiyorsun ki?

Ben 7 kullanıyorum sakın iPhone 7 almayın sıfırda almayın 2. el de almayın çok kasıyor artık telefon 6 yıllık artık önermeyin telefonu X te de ısınma sorunu var bakabilirseniz iPhone XS bakın onu alamazsanız 8 Plus bakabilirsiniz ama eğer alabiliyorsanız XS alın eğer büyük telefon istiyorsanız XR bakın eğer aralarında XS ile (eğer alabiliyorsanız) çok azla fark varsa XS alın.
Kısaca büyük ekran istiyorsanız XR alın bütçeniz yeter zaten eğer ki büyük ekrana gerek yok ise XS bakın çok Premium bir telefon.

Yani XR bile artık eskidi yani XR almazsanız Max'e bakabilirsiniz.

Bu arada XR en son seçim olarak koydum. Adamlar her şeyden kısmış ekranı büyütmüş satışa çıkarmış.

Bu arada XR en son seçim olarak koydum. Adamlar her şeyden kısmış ekranı büyütmüş satışa çıkarmış.
Günde kaç kere 2. kamerayı kullanacaksın?
Daha önce OLED telefon kullandın mı?
Kılıf takınca paslanmaz çeliği yada alüminyum kasayı ne kadar özleyeceksin?

Bu soruları sorulduğunda 1-2 sorular hayır ise XR alınır. Ayrıca XR'da olan ekran neredeyse tüm Android LCD ekranlarından daha iyi çünkü Samsung üretti.

Düşük bütçede özellikle sıfır şartı yoksa çok kral bir telefon. 3D touch olayına gelirsek 11 ve XS Max telefonlarında yan yana denedim ve günlük kullanımda hiç de önemli bir şey olmadığını gördüm. Bendeki 7'de var onda da baktım.

"XR, 12 ve sonrası" alınır. 11 Pro ve 11 Pro Max cihazlarında kronik sorunlar var.
XS serisi ise keyfe kalmış.

Şunu bir inceleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yurtdışından gelen cihazlar. Stoklarda olanlar geliyor yeni üretim değil. Bulabilirseniz güzel face id'si sağlam, ekranı değişmemiş bir xs yada max alın. XR, X, 7, 8 telefonlarının devirleri geçti.
Hocam tanıdıktan 8500 fiyata XS alacağız 3 ay garantisi duruyor sizce nasıl? Türkiyeden almış.

Günde kaç kere 2. kamerayı kullanacaksın?
Daha önce OLED telefon kullandın mı?
Kılıf takınca paslanmaz çeliği ya da alüminyum kasayı ne kadar özleyeceksin?

Bu soruları sorulduğunda 1-2 sorular hayır ise XR alınır. Ayrıca XR'da olan ekran neredeyse tüm Android LCD ekranlarından daha iyi çünkü Samsung üretti.

Düşük bütçede özellikle sıfır şartı yoksa çok kral bir telefon. 3D touch olayına gelirsek 11 ve XS Max telefonlarında yan yana denedim ve günlük kullanımda hiç de önemli bir şey olmadığını gördüm. Bendeki 7'de var onda da baktım.

"XR, 12 ve sonrası" alınır. 11 Pro ve 11 Pro Max cihazlarında kronik sorunlar var.
XS serisi ise keyfe kalmış.

Şunu bir inceleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk 2 soru zaten evet olması lazım telefon kullanan birisi için OLED siyahları tam siyah gösterir. Daha kaliteli gözükür XR alıp kalitesiz bir ekrana sahip olmak istemez kimse "XS" varken. Kalitesiz dediğim XS ile karşılaştırma her durumda daha iyi XS (ekran büyüklüğü dışında). Madem XR daha iyi yazabilir misiniz karşılaştırmasını neler iyi neler kötü?

İlk 2 soru zaten evet olması lazım telefon kullanan birisi için OLED siyahları tam siyah gösterir. Daha kaliteli gözükür XR alıp kalitesiz bir ekrana sahip olmak istemez kimse "XS" varken. Kalitesiz dediğim XS ile karşılaştırma her durumda daha iyi XS (ekran büyüklüğü dışında). Madem XR daha iyi yazabilir misiniz karşılaştırmasını neler iyi neler kötü?
XS daha iyi onu ben de biliyorum da aradaki fiyat farkından haberin yok sanırım.

Geri
Yukarı