iPhone telefon öneri

Bütçe
6000-6500

BraveXUtku

Decapat
iPhone XR almayı düşünüyorum yıl başı indiriminde Vatan Bilgisayar'dan XR haricinde bir tavsiyeniz var mı, Vatan Bilgisayar yıl sonu iPhone KDV indirimleri hakkında bilgisi olanlar paylaşabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirim konusunda deneyimi olanlar yardımcı olursa ben de sevinirim. Bende iPhone XR veya iPhone 11 almayı düşünüyorum. Açıkcası gönlüm 11'den yana ama o kadar para vermek istemiyorum şu an aralarında 1400 lira fark var Vatan Bilgisayar'da. Eğer 7000-7200 civarına inme ihtimali varsa yılbaşını bekleyip almak istiyorum.

Yılbaşı indiriminde Vatan Bilgisayar'dan almayı düşünüyorum sizce %kaç KDV indirime girer iPhone XR?

İnşallah uygun fiyata iner.

İndirim konusunda deneyimi olanlar yardımcı olursa ben de sevinirim. Bende iPhone XR veya iPhone 11 almayı düşünüyorum. Açıkcası gönlüm 11'den yana ama o kadar para vermek istemiyorum şu an aralarında 1400 lira fark var Vatan Bilgisayar'da. Eğer 7000-7200 civarına inme ihtimali varsa yılbaşını bekleyip almak istiyorum.

İnşallah uygun fiyata iner.

Hocam indirim beklemeyin boşa alabildiğinizi alın yarının garantisi yok inidirm beklerken zam gelebilir.

Dediğim gibi XR almayı planlıyorum Vatan Bilgisayar'dan 6300LIRA bütçem var cebimdeki son parayı da ona vermek istemiyorum indirim deneyimi olanlar paylaşabilir mi yılbaşında XR ne kadar KDV indirimine girer sizce ya da girer mi ona göre bekleyip beklememeye karar vericeğim.

Hb’de 6150’idi en son 150 artan ile hızlı şarj adaptörü alırsınız.

Geri
Yukarı