iPhone telefon önerisi

Xanter07

Hectopat
Herkese iyi günler.
Yakın zamanda yeni bir telefon almayı planlıyorum bu telefon modeli için iPhone belirledim. Android almayı düşünmüyorum. Çok fazla fotoğraf bağımlısı değilim ama telefonda aktif olarak sosyal medya ve (PUBG, Wild Rift, CoD) gibi oyunlar oynamayı planlıyorum. Şimdilik XR almayı düşündüm. Telefonu 5-6 yıl boyunca kullanmayı planlıyorum. Sizin önerileriniz ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
O kadar parayı XR gibi bir cihaza vermeyi düşünüyorsanız siz bilirsiniz. XR parasına android tarafında sizi daha uzun götürebilecek ve oyun konusunda üzmeyecek alternatifler de var.

O kadar parayı XR gibi bir cihaza vermeyi düşünüyorsanız siz bilirsiniz. XR parasına Android tarafında sizi daha uzun götürebilecek ve oyun konusunda üzmeyecek alternatifler de var.

Uzun ömürlülük açısında öyle düşünmüyorum.

Herkese iyi günler.
Yakın zamanda yeni bir telefon almayı planlıyorum bu telefon modeli için iPhone belirledim. Android almayı düşünmüyorum. Çok fazla fotoğraf bağımlısı değilim ama telefonda aktif olarak sosyal medya ve (PUBG, Wild Rift, CoD) gibi oyunlar oynamayı planlıyorum. Şimdilik XR almayı düşündüm. Telefonu 5-6 yıl boyunca kullanmayı planlıyorum. Sizin önerileriniz ne olur?

XR güzel cihaz sıfır 128 GB olarak 11 64 GB fiyatları yakınlar ikinci el olarak alır mısınız bilmem ama sıfır olarak da alınabilir. Ekran boyutu işlemci gücü ve batarya konusunda sizi üzmez illa telefondan oynama zorunluluğunuz yoksa bütcenizin 6200 lira olduğunu varsayarak iPad 8.nesil alıp kalan paraya ikinci el iPhone 8 veya 7 Plus veya 7’de alabilirsiniz. Tercih sizin.

Uzun ömürlülük açısında öyle düşünmüyorum.

XR güzel cihaz sıfır 128 GB olarak 11 64 GB fiyatları yakınlar ikinci el olarak alır mısınız bilmem ama sıfır olarak da alınabilir. Ekran boyutu işlemci gücü ve batarya konusunda sizi üzmez illa telefondan oynama zorunluluğunuz yoksa bütcenizin 6200 lira olduğunu varsayarak iPad 8.nesil alıp kalan paraya ikinci el iPhone 8 veya 7 Plus veya 7’de alabilirsiniz. Tercih sizin.

Avatar'ı Apple Logosu olan bir kişye yanlış yorum yapmışım kusuruma bakmayın :)

Avatar'ı Apple logosu olan bir kişye yanlış yorum yapmışım kusuruma bakmayın :)

Evet Apple logosu var 😁.
Arkadaş koskocaman Android kullanmak istemediğini belirtmiş sizde hala Android öneriyorsunuz uzun ömürlülük açısındanda doğru söylüyorum.

Evet Apple logosu var 😁.
Arkadaş koskocaman Android kullanmak istemediğini belirtmiş sizde hala Android öneriyorsunuz uzun ömürlülük açısındanda doğru söylüyorum.

Evet doğru. Ancak o kadar parayı XR gibi eski bir cihaza vermenin anlamsızlığını vermek istedim ben. İlla iOS olacaksa 11 alsın geçsin bence...

Yeni konular

Geri
Yukarı