iPhone telefon önerisi

52-55 derece aşırı sıcak değil? 🤣🤣🤣 haklısın. Cihazın ısınması için 80 derece olması lazım.😁😁😁 Samsung dahil bütün Android markalarının cihazlarında özel bir soğutma sistemi kullanması 8 gen 1'in ne mal olduğunu fazlası ile anlatıyor. Sende fanboyluk bünyede bayağı bir alışkanlık yapmış. O yüzden böyle saçma yorumlarını anormal göremiyorum.

Telefon 45-50'yi geçerse tehlikeli diye biliyorum.
Hatırladığım kadarı ile de Qualcomm bu yıl Samsung'un ürettiği 8 gen 1 işlemcilerin sorunlu oldupunu kabul etti ve o yğzden 8 Plus gen 1 tanıttı.

52-55 derece aşırı sıcak değil? 🤣🤣🤣 haklısın. Cihazın ısınması için 80 derece olması lazım.😁😁😁 Samsung dahil bütün Android markalarının cihazlarında özel bir soğutma sistemi kullanması 8 gen 1'in ne mal olduğunu fazlası ile anlatıyor. Sende fanboyluk bünyede bayağı bir alışkanlık yapmış. O yüzden böyle saçma yorumlarını anormal göremiyorum.

Farkındaysanız sadece Android'i gömüyorsunuz.

iOS stabil optimize çünkü ama One UI güzel ben Android seviyorum.
iPad 7.nesil tabletim vardı yani iOS kullandım ama Android favorim.

Hatırladığım kadarı ile de Qualcomm bu yıl Samsung'un ürettiği 8 gen 1 işlemcilerin sorunlu oldupunu kabul etti ve o yğzden 8 Plus gen 1 tanıttı.

45-50 mi? En az 80 olması lazım yoksa ısınma sayılmıyormuş.😁😁🤣🤣 nasıl bir kafa yaşıyorlar? Gerçekten merak ediyorum. YouTube'da onlarca 8 gen 1 videosu izledim. Hemen hemen her teknoloji editörü bu işlemcinin aşırı ısındığını ve çok pil tükettiğini belirtiyor. Ortada böyle bir durum varken Samsung'dan hissesi olanlara bu durumu bir türlü kabullendiremiyoruz.😃😃

Farkındaysanız sadece Android'i gömüyorsunuz.

8 gen 1'i eleştiriyorum. Ne yapayım sorunlu bir işlemciyi bazılarının yaptığı gibi göklere mi çıkarayım?

45-50 mi? En az 80 olması lazım yoksa ısınma sayılmıyormuş.😁😁🤣🤣 nasıl bir kafa yaşıyorlar? Gerçekten merak ediyorum. YouTube'da onlarca 8 gen 1 videosu izledim. Hemen hemen her teknoloji editörü bu işlemcinin aşırı ısındığını ve çok pil tükettiğini belirtiyor. Ortada böyle bir durum varken Samsung'dan hissesi olanlara bu durumu bir türlü kabullendiremiyoruz.😃😃

8 gen 1'i eleştiriyorum. Ne yapayım sorunlu bir işlemciyi bazılarının yaptığı gibi göklere mi çıkarayım?

8 gen 1 için haklısınız ben 8 Plus gen 1 sandım.

Sağlıklı düşünemiyorsun ki, 52-55 dereceler tehlikeli sıcaklıklar değil, performansı asla etkilemiyor. Dünya'nın en güçlü işlemcilerinden birisi O, test videolarını izleyebilirsin, ısınmanın herhangi bir olumsuz etkisi var mıymış diye. Bu arada "Bütün Android markaların cihazlarında özel soğutma kullanması 8 Gen 1'i ne mal oludğunu fazlası ile anlatıyor' demeniz çok komik ve mantıksız olmuş, "bütün" amiral gemileri kullanmıyor, eğer sıvı soğutma kullansaydı S22 sıvı soğutmasız haliyle attığım testte en iyi termal performansı vermezdi. 13600K gibi işlemcileride soğutmak için sıvı soğutma vs. kullanıyorlar, o sorunlu mu oluyor? Bu arada 8 Gen 1'e aşırı ısınıyor dedikleri videoyu atabilir misin?

8+ Gen 1, 8 Gen 1'den daha sıcak çalışıyor, 12S Ultra 62-63 derecelerde çalışırken S22 Ultra 47-48 derecelerde çalışıyor. Kaynak atar mısın?

Son düzenleme:
Sağlıklı düşünemiyorsun ki, 52-55 dereceler tehlikeli sıcaklıklar değil, performansı asla etkilemiyor. Dünya'nın en güçlü işlemcilerinden birisi O, test videolarını izleyebilirsin, ısınmanın herhangi bir olumsuz etkisi var mıymış diye. Bu arada "Bütün Android markaların cihazlarında özel soğutma kullanması 8 Gen 1'i ne mal oludğunu fazlası ile anlatıyor' demeniz çok komik ve mantıksız olmuş, "bütün" amiral gemileri kullanmıyor, eğer sıvı soğutma kullansaydı S22 sıvı soğutmasız haliyle attığım testte en iyi termal performansı vermezdi. 13600K gibi işlemcileride soğutmak için sıvı soğutma vs. kullanıyorlar, o sorunlu mu oluyor? Bu arada 8 Gen 1'e aşırı ısınıyor dedikleri videoyu atabilir misin?

8+ Gen 1, 8 Gen 1'den daha sıcak çalışıyor, 12S Ultra 62-63 derecelerde çalışırken S22 Ultra 47-48 derecelerde çalışıyor. Kaynak atar mısın?
Hatırladığım kadarı ile.

Arkadaşlar şu an kullandığım telefonum Redmi Note 9. Fakat bunu 2 yıl önce yeni çıktığı için almıştım fakat kamerası o zamana göre Andoid telefonlara göre iyi olsa da -yani bana öyle geliyordu ve tavsiye videolarında da öyleydi- aldım bu telefonu. Fakat şimdi yavaşlaması, kamera performansının kötüleşmesi nedeni ile satıp üstüne ekleyip kamerası güzel, 2-3 yıl güncelleme alacak bir iPhone telefon almak istiyorum fakat bütçem çok fazla değil 6-7 arası. Eğer çok gerekirse 8 olabilir fakat minimum fiyat daha iyi benim için. Aklımda iPhone 8 Plus ve iPhone Xs/Xs Max. Veya başka bir iPhone telefon. Samsung'un güzel telefonları var bu fiyat aralığında Xiaomi de öyle fakat Xiaomi kullanıcısı olarak telefonlar yavaşlıyor 1-2 yıl içinde, Samsung da böyle ama iPhone böyle değil diyor kullanıcıları. Ne önerirsiniz bana? Oyun oynamayan yani PUBG gibi oyunlar oynamam en fazla oynadığım oyun Clash of Clash ve Top Eleven. Video izler, sosyal medyada takılırım.
2. el iPhone SE 2020 kullanıyorum ve gayet memnunum. Düz 6000TL'ye almıştım. Onu almasaydım 8000 TL'ye XS Max alacaktım. Yenilenmiş telefon almanı tavsiye etmem. Ben hiç memnun kalmadım. Üstelik en bilinen yerden almıştım.

Tamam arkadaşlar benim kafama, düzenime uyan her ne kadar ekranı kötü olsada iphone. 8 plus yada Xs arayacağım, bütçem yeterse 11. Ben zor para bulan birisiyim her ne kadar samsung yavaşlamasada Android işte. Ben bu alacağım telefonu en az 4 yıl kullanacağım ve anca 4 yılın sonuna doğru yavaşlaması lazım. Oyuncu değilim, youtube, twitch, instagram ve oyun olarak clash of clash oynayan ve fotoğraf çekmeyi seven birisiyim. Bu özellikler tam iPhone özellikleri fakat SE modelleri daha iyi oluyor. Büyük ekran seven birisiyim yani o çok küçük geliyor fakat çok iyi. Düşüneceğim bu konu hakkında, teşekkürler herkese.

Tamam arkadaşlar benim kafama, düzenime uyan her ne kadar ekranı kötü olsa da iPhone. 8 Plus'ya da XS arayacağım, bütçem yeterse 11. Ben zor para bulan birisiyim her ne kadar Samsung yavaşlamasada Android işte. Ben bu alacağım telefonu en az 4 yıl kullanacağım ve anca 4 yılın sonuna doğru yavaşlaması lazım. Oyuncu değilim, YouTube, Twitch, Instagram ve oyun olarak Clash of Clash oynayan ve fotoğraf çekmeyi seven birisiyim. Bu özellikler tam iPhone özellikleri fakat SE modelleri daha iyi oluyor. Büyük ekran seven birisiyim yani o çok küçük geliyor fakat çok iyi. Düşüneceğim bu konu hakkında, teşekkürler herkese.

Arkadaşımda XS var, gün içerisinde 2 defa şarja takıyor ve iOS gerçekten de abartıldığı kadar akıcı falan değil, çok bir beklentiniz olmasın. Rica ederim.

Geri
Yukarı