iPhone vs Android tartışması neden bitmiyor?

Sahip olmadığınız özgürlüğü Android ile arıyorsanız direkt Android cihaz alın. Bilgisiz bir kullanıcının Jailbreak yapıp cihazı unstable hale getirmesi an meselesi. JB yapıp root şifresini değiştirmeyi bilmeyenler var.

İki işletim sisteminin de toxic kitlesi var çünkü. Android severler iOS’a yıllar sonra gelen özelliklerle dalga geçiyor. iOS severler ise yeni sürümde gelen yeniliğin sonraki yıl Android tarafından kopyalanmasıyla dalga geçiyor. Kimse kimseye karışmasa kavga bitecek.

Sahip olmadığınız özgürlüğü Android ile arıyorsanız direkt Android cihaz alın. Bilgisiz bir kullanıcının Jailbreak yapıp cihazı unstable hale getirmesi an meselesi. JB yapıp root şifresini değiştirmeyi bilmeyenler var.
Gelebilir ama iTunes ile 10 dk. yazilimi atarim tekrar. Ben bir yuklesem Jailbreak, dunyalar benim olacak bu telefonda.
Karanlik mod getirecegim.

Ama ben bu tartışmaları yapıcı olmaktan ziyade iki hayran kitlesinin kavgasıymış gibi görüyorum. Belki gerçekten yapıcı olsalardı belki de ben bu konuyu hiç açmayacaktım.
Zaten üste de belirtiğim gibi, rekabet ortamını korunması ve paranın hakkını verebilen cihazlar için gerekli birşey.

Yeni konular

Geri
Yukarı