iPhone X alınır mı?

Selam. iPhone 11 almayı düşünüyorum ama 14-15k bile çıktığımızda pilleri 80 falan oluyor extra olarak da o kadar para olur mu bilmiyorum. D

Instagram da bir video gördüm iPhone X in ekranı OLED miş gerçekten bayağı şaşırdım bu telefon kaç yıl daha güncelleme alır teşekkürler.
Alınmaz. iPhone SE2020, XS, XR tercih edin. Bütçe artarsa iPhone 12 mini alın.

Bütçeden bahsetmedim hocam sadece fikir alış-veriş konusudur bu ek olarak 11'in 15'e bulunduğu 2. el piyasada 12 mini bulunur mu bilemiyorum.
O civarlarda bulunur. Takip etmeniz önemli. İlk kullanacağınız platformlar Sahibinden ve Letgo olsun. Facebook dolandırıcı dolu. Çoğu zaman vakit kaybı.

Tam bütçe söylerseniz ayrıyeten yardımcı olabilirim.

O civarlarda bulunur. Takip etmeniz önemli. İlk kullanacağınız platformlar sahibinden ve Letgo olsun. Facebook dolandırıcı dolu. Çoğu zaman vakit kaybı.

Teşekkür ederim. Dedigim gibi fikir alış verişi için açtım şu an para belli değil ama bayrama kadar 3-5 veren bir yerde çalışacağım bayramdan sonra asgari ücret falan alacağım bir yerde olacağım şöyle bir 15 çıkar ama o zaman da piyasa ne olur bilemiyorum benim gönlüm yolun başından beri 11 de.

Teşekkür ederim. Dedigim gibi fikir alış verişi için açtım şu an para belli değil ama bayrama kadar 3-5 veren bir yerde çalışacağım bayramdan sonra asgari ücret falan alacağım bir yerde olacağım şöyle bir 15 çıkar ama o zaman da piyasa ne olur bilemiyorum benim gönlüm yolun başından beri 11 de.
iPhone 11 yerine iPhone 12 mini zorlamaya çalışın. Yada çok daha ucuza SE2-3 alın.

Peki neden 11 yerine 12mini?
11 LCD 12 oled bunu biliyorum fakat neden mini? 11 in 3110 bataryası var mininin 2227
OLED ekran, A14 Bionic işlemci, daha hafif ve daha ince cihaz, daha güncel ve yeni bir cihaz. Bataryada mAh sizi şaşırtmasın. 11’den yana kalır farkı yok.

OLED ekran, A14 Bionic işlemci, daha hafif ve daha ince cihaz, daha güncel ve yeni bir cihaz. Bataryada mAh sizi şaşırtmasın. 11’den yana kalır farkı yok.
Bana 8 plus bile yeter aslında o kadar profesyonel işlemci kamera vs ye gerek yok ama

naparsam yapayım 15 e 12 mini bulmak sıkıntı gibi (yoksa minyon baş tacı)

Geri
Yukarı