iPhone X alınır mı?

Bana 8 plus bile yeter aslında o kadar profesyonel işlemci kamera vs ye gerek yok ama

naparsam yapayım 15 e 12 mini bulmak sıkıntı gibi (yoksa minyon baş tacı)
Sıkıntı değil. Denk getirmek önemli. Ve 15000₺’ye zor da değil. Piyasası aşağıe yukarı bu. Pazarlık yapmaya da çalış. 1.5 ay önce kutulu, faturalı cihazı 11.000₺’ye aldım. Tek sorunu kasasıydı.

Ben X kullanıyorum, alınmaz keşke almasaymışım. Ama tabii her türlü piyasası var satıp XS Max almak istiyorum.

iPhone X'i iOS işletim sisteminden dolayı mı düşünüyorsunuz yoksa kamerası iyi olduğunu düşündüğünüz için mi? Samsung orta segment cihazlardan bahsetmişsiniz ama amiral gemilerinden bahsetmemişsiniz. Belirttiğiniz aynı fiyatlarda konusu geçen her telefondan daha iyi kameraya sahip Xiaomi MI11 Ultra veya S21 Ultra bulabiliyorsunuz. Göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

iPhone X'i iOS işletim sisteminden dolayı mı düşünüyorsunuz yoksa kamerası iyi olduğunu düşündüğünüz için mi? Samsung orta segment cihazlardan bahsetmişsiniz ama amiral gemilerinden bahsetmemişsiniz. Belirttiğiniz aynı fiyatlarda konusu geçen her telefondan daha iyi kameraya sahip Xiaomi MI11 Ultra veya S21 Ultra bulabiliyorsunuz. Göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

Merhaba öncelikle değerli yorumun için teşekkür ederim. Ben 15 yaşındayım ve bu güne kadar 1 tane telefonum oldu onu da 1 yıl önce aldık...

İnternet rezalet olsa da PC Valorant'ta 100-200 FPS veriyor ama PC'ye yatırım yapsam dediğim gibi internet rezalet bu yüzden de biriktirdiğim parayla telefon almaya karar verdim şu ankinden memnunum fakat kamerası beni tatmin etmiyor ve 4'e aldım 2'ye satarım şu an ama Apple da öyle bir durum söz konusu değil 15'e 12 mini alsam 2 yıl sonra 20-25'e satarım.

Peki neden Apple?

Şu yüzden Apple arka tasarımın sadeliği, zarifliği ve güzelliği, kamerası, külli amacım olmasa da bir yerde yatırım, bari telefonum en iyisi (bana göre) olsun, biriktirdiğim parayı bir yerde kullanmak gibi çeşitli amaçlar doğrultusunda Apple yoksa 2200 batarya 60 Hz ekrana 15-20-30 vermek yerine o paralara 5000 batarya 120 Hz ekran 67W hızlı şarj vs veririm fakat Android tarafinda sade minik telefonları üreten firma yok bir Samsung yapıyor bir telefona o kadar vermişken de Apple alırım diye düşünüyorum

Bitirisi de şöyle yapmak istiyorum

Hayat, amaç, gaye, 3 aylık parasını 1 telefona verecek kadar aptal ahmak biri olarak görmeyin beni çünkü öyle birisi değilim 2 yılda bazı aylar babamdan 100 TL diğer aylar hiç almayarak bir şeyler alıp satarak 7-8 ekran kartına sahip olmuş oyun hesap satış, aracılık vs gibi konularda da az çok bir şeyler biliyoruz yane konudan sapmadigimi düşünüyorum

Saygılar...

Hayat, amaç, gaye, 3 aylık parasını 1 telefona verecek kadar aptal ahmak biri olarak görmeyin beni çünkü öyle birisi değilim 2 yılda bazı aylar babamdan 100 TL diğer aylar hiç almayarak bir şeyler alıp satarak 7-8 ekran kartına sahip olmuş oyun hesap satış, aracılık vs gibi konularda da az çok bir şeyler biliyoruz yane konudan sapmadigimi düşünüyorum.

Saygılar...

Estağfurullah öyle bir amacım yok. Gördüğüm kadarıyla okuduğum kısımlardan yola çıkarak sadece kameradan ve orta segment Android telefonlardan bahsetmiştiniz ve aşağı yukarı bütçeniz belli gibi bu doğrultuda daha iyi kameraya sahip bir telefon alamayacak olduğunuzu düşündüğünüzü varsayarak tercihiniz özellikle iOS mu diye sormak istedim. Cevabınız fark etmez olsaydı ve asıl olayınız kamera olsaydı 11 Pro Max veya 12 mini dahil kanımca yanlış bir tercih olurdu. Çünkü aynı fiyata daha güncel ve çok daha iyi kameralı amiral gemisi cihazlar var. Özellikle amiral gemisi dememde ki sebep hepimiz biliyoruz ki hangi yılda çıkarsa çıksın orta segmentler kamera dahil genel ortalama performansta 5 yıla kadar geriden geliyorlar. Yoksa tabii ki herkesin kişisel zevkleri :)

Estağfurullah öyle bir amacım yok. Gördüğüm kadarıyla okuduğum kısımlardan yola çıkarak sadece kameradan ve orta segment Android telefonlardan bahsetmiştiniz ve aşağı yukarı bütçeniz belli gibi bu doğrultuda daha iyi kameraya sahip bir telefon alamayacak olduğunuzu düşündüğünüzü varsayarak tercihiniz özellikle iOS mu diye sormak istedim. Cevabınız fark etmez olsaydı ve asıl olayınız kamera olsaydı 11 Pro Max veya 12 mini dahil kanımca yanlış bir tercih olurdu. Çünkü aynı fiyata daha güncel ve çok daha iyi kameralı amiral gemisi cihazlar var. Özellikle amiral gemisi dememde ki sebep hepimiz biliyoruz ki hangi yılda çıkarsa çıksın orta segmentler kamera dahil genel ortalama performansta 5 yıla kadar geriden geliyorlar. Yoksa tabii ki herkesin kişisel zevkleri :)

Ben yukarıda her zaman ki gibi boş yapmışım da dediğim gibi sadelik ve artık iPhone deneyelim amacıyla alacağım hocam teşekkürler saygılar.

Selam. iPhone 11 almayı düşünüyorum ama 14-15k bile çıktığımızda pilleri 80 falan oluyor extra olarak da o kadar para olur mu bilmiyorum. D

Instagram da bir video gördüm iPhone X in ekranı OLED miş gerçekten bayağı şaşırdım bu telefon kaç yıl daha güncelleme alır teşekkürler.

iPhone X alınmaz. İllaki iPhone olacaksa XS ya da SE 2 almaya çalış.

Ne alaka? Ben şu anda kullanıyorum 5 yıl oldu şu ana kadar bir kere servise gitmedi, şu anda tek sorunu şarjı biraz hızlı bitiyor.

Sende sorun yaşanmaması o telefonun sorunsuz olduğunu göstermiyor.
Ben şans eseri olan hatalarından bahsetmiyorum o her üründe olur.
O telefonun: şarjın aniden bitmesi, dokunmatik sorunları, Ekranında yeşil çizgiden tut bir dünya hatasını sayarım. Bu hatalarda şansa bağlı hatalar değil çoğu kişinin yaşadığı hatalar. Sene 2023 az bir şey gidin ürünlerin ne olduğuna bakın teknoloji devrindesin.

Selam. iPhone 11 almayı düşünüyorum ama 14-15k bile çıktığımızda pilleri 80 falan oluyor extra olarak da o kadar para olur mu bilmiyorum. D

Instagram da bir video gördüm iPhone X in ekranı OLED miş gerçekten bayağı şaşırdım bu telefon kaç yıl daha güncelleme alır teşekkürler.

X ve 11 alınmaz en geç 3 seneye biter destegi seneye iPhone X destegi bitiyor

Geri
Yukarı