iPhone X alınır mı?

Orhan Z

Kilopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar şu an Apple iPhone 6s Olus 128 GB kullanıyorum ve telefonumu değiştireceğim. iPhone X düşünüyorum ama çevremdeki kişiler iPhone X almamı istemiyorlar. Sürekli arıza çıkardığını söylüyorlar, kararsız kaldım. Para konusunda limit yok. Sizce iPhone modellerinden hangisini almalıyım? Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben İphone kullanıyorum Android ile pek aram yok :utanç: İphone X 256 GB alıcam galiba şuanki düşüncem bu ama kararsızlıkta var tabi. Bilemiyorum:yaz::üzgün::puro:
Bu konu görecelidir bence. Mesela bana soracak olursan ben bir telefona o kadar para vermem. Tabiki para sıkıntın yoksa alabileceksen hoşuna giden modeli al. Sevmediğin bir telefonu kullanmak zorunda kalırsın sonra. Kısacası para sıkıntım yok İphone kullanıyorum diyorsan alabilirsin.

Bu konu görecelidir bence. Mesela bana soracak olursan ben bir telefona o kadar para vermem. Tabiki para sıkıntın yoksa alabileceksen hoşuna giden modeli al. Sevmediğin bir telefonu kullanmak zorunda kalırsın sonra. Kısacası para sıkıntım yok İphone kullanıyorum diyorsan alabilirsin.
Standart Error2 çıkacak onu bekleyin, ucuz olursa alırsınız kronik defolar onda daha az olur.

Fiyatı biraz yüksek ama güzel cihaz. Bütçe sorunun yoksa alabilirsin. Biz de kardeşime yeni aldık. Bence güzel cihaz. Yani benim 7 modeli biraz sönük kaldı yanında:) 8 modelini alırsan dış görünüş olarak neredeyse 7 ile aynı olduğundan biraz garipseyebilirsin. Dediğim gibi tek düşündüren kısım fiyatı. Size uygunsa alabilirsiniz bence. Biz 64GB modelini aldık. Yeterli bizim için.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı