IPhone X Batarya Önerisi

techpa

Hectopat
Merhabalar, telefonumun bataryasını yaklaşık 1 sene önce Deji marka pil ile değiştirmiştim. Son zamanlarda şarjım çok çabuk bitmeye, donmalar ve ısınmalar başladı. Bu sebeple pilimi değiştirmek istiyorum. Deji başlarda idare ederdi fakat pek memnun kalmadım açıkçası. Orjinal pil nerdeyse 2000₺'ye ulaşmış, o kadar bir ücret ödemek istemiyorum açıkçası. FFPPRO'yu biraz araştırdım kullanıcılar memnun gözüküyor. Eğer kullanan varsa memnun olup olmadığı hakkında bilgi verirse sevinirim. Bunun dışında varsa batarya önerilerinize açığım. Teşekkür ederim şimdiden.

Merhabalar, telefonumun bataryasını yaklaşık 1 sene önce Deji marka pil ile değiştirmiştim. Son zamanlarda şarjım çok çabuk bitmeye, donmalar ve ısınmalar başladı. Bu sebeple pilimi değiştirmek istiyorum. Deji başlarda idare ederdi fakat pek memnun kalmadım açıkçası. Orjinal pil nerdeyse 2000₺'ye ulaşmış, o kadar bir ücret ödemek istemiyorum açıkçası. FFPPRO'yu biraz araştırdım kullanıcılar memnun gözüküyor. Eğer kullanan varsa memnun olup olmadığı hakkında bilgi verirse sevinirim. Bunun dışında varsa batarya önerilerinize açığım. Teşekkür ederim şimdiden.
En iyisi orjinal almak aslında. Ayrıca 1 sene yine iyi gitmiş. Orjinal olmayan bataryaların ömrü zaten 1 yıldan az oluyor. Mümkünse orjinal almanızı tavsiye ederim. Eğer bütçeniz yetmiyorsa Rova taktırabilirsiniz.

Unutmayın; Bu bataryalar orjinal bataryalar kadar uzun ömürlü değildir.

Merhaba, telefonumun bataryasını yaklaşık 1 sene önce Deji marka pil ile değiştirmiştim. Son zamanlarda şarjım çok çabuk bitmeye, donmalar ve ısınmalar başladı. Bu sebeple pilimi değiştirmek istiyorum. Deji başlarda idare ederdi fakat pek memnun kalmadım açıkçası. Orijinal pil neredeyse 2000₺'ye ulaşmış, o kadar bir ücret ödemek istemiyorum açıkçası. Ffppro'yu biraz araştırdım kullanıcılar memnun gözüküyor. Eğer kullanan varsa memnun olup olmadığı hakkında bilgi verirse sevinirim. Bunun dışında varsa batarya önerilerinize açığım. Teşekkür ederim şimdiden.

Rova batarya almanı tavsiye ederim.

OG Batarya almayacaksan alacağın 3 batarya var.
•Rova
•Woyax
•Deji
Hangisi daha ucuza gelirse onu almak daha mantıklı. Hepsi birbirine benzer. Rova ilk tercihin olabilir. Harici olarak Woyax’ın sitesinde WOYAX10 koduyla indirim alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı