iPhone X+ bilgisayar mı, sadece bilgisayar mı?

emiracaaar

Hectopat
Merhaba dostlar. Yaz tatili yaklaşıyor ve ben de yaklaşık 8000TL bütçe ile bilgisayar toplamayı düşünüyordum fakat babam istersen 6000TL ile laptop veya toplama bilgisayar al eylül gibi sana telefon alayım (Alacağı telefon iPhone X) dedi. Şu an kullandığım telefon Samsung Galaxy Note 4. Babamın dediği mantıklı gibi geliyor, sizce ne yapmalıyım?

Not : 8000TL ile PC, monitör ve ekipman alacağım. 6000TL ile monitör ve PC.

Son düzenleyen: Moderatör:
İhtiyacınıza göre hareket etmelisiniz. Benim kısa ve uzun vade de hangisine daha çok ihtiyacım var? Gibi sorular sorarsanız daha rahat hareket edebilirsiniz diye düşünüyorum.

Önce PC'ni sağlam topla ekipman zaman aralıklarıylada alınabilir ve emin ol o kadar önemli değil rival100 mous 100 lira birşey uygun fiyatlı tam performans kalite ürünler koyarsın zamanla ekipmana 2000TL verip PC den kısmak tamamen pişmanlık olacaktır.
Monitörünüde 144HZ al en kötü bir kere kullan zaten bida 60HZ monitör yüzüne bakmıcaksın şiddetle önerimdir..Eylülde yeni İphone gelecek zaten. X'e o kadar para vereceğine SE2 aynı tasarımda çıkabilir daha avantajlı fiyat ve daha kaliteli olabilir onu alırsın en kötü İphone 9 alırsın yani telefona bütçe ayırıp PC'den kısmak saçmalık.

Elinde hem bilgisayarın, hemde güzel bir telefon olacak. iPhone X fiyatı biraz daha hafifledi zaten öncekine göre. Babanı dinle.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı